E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
OKNA BARLINEK
Informacja o przystąpieniu do przygotowania konkursu na zagospodarowanie terenu wokół plaży.

Gmina rozpoczęła przygotowania do określenia zakresu realizacji projektu pn. Rewitalizacja zabytkowego zespołu kąpieliska miejskiego wraz z jego otoczeniem nad Jeziorem Barlineckim w Barlinku na cele turystyczne i rekreacyjne.

W jego zakresie byłaby rewitalizacja kąpieliska miejskiego oraz stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej i rekreacyjnej z wykorzystaniem terenów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie tego obiektu. Mając powyższe na uwadze Gmina zdecydowała się ogłosić otwarty konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu obok kąpieliska miejskiego.

Konkurs będzie otwarty zarówno dla profesjonalistów, jak również osób zainteresowanych tematyką konkursu, studentów, zespołów architektów itp. Obejmuje: część działki 695/1, części działki 660/12, części działki 729/16 (brzeg jeziora), działkę 729/11, części działki 680 (teren przylegający do budynku plaży), części działki 661 (do ogrodzenia stadionu miejskiego) obręb 2 Barlinek.

Konkurs będzie miał charakter opracowania koncepcyjnego, a jego celem będzie uzyskanie najlepszej koncepcji zagospodarowania terenu czyli rozwiązań urbanistyczno-architektonicznych. Złożone prace mają pomóc w określeniu podstawy i wytycznych do dalszych prac projektowych a w kolejnym kroku do realizacji inwestycji na przedmiotowym terenie. Załączamy mapkę terenu z zaznaczonym fragmentem terenu objętego konkursem (teren zaznaczony jest fioletową linią).

Wobec powyższego jeżeli macie Państwo pomysły / sugestie / propozycje na to jak ten teren należałoby zagospodarować, co szczególnie powinno zostać na nim uwzględnione lub co uczyniłoby go atrakcyjnym oraz spełniło potrzeby i oczekiwania mieszkańców prosimy o zgłaszanie swoich uwag i pomysłów na adres: umig@barlinek.pl lub zostawienie pod niniejszym artykułem komentarza do dnia 03.07.2024 r.

Źródło: UMiG Barlinek

27-06-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • W Barlinku jest miejsce dla kamperowców. I to w dodatku bardzo fajne miejsce.
  • W Barlinku nie ma miejsca dla "kamperowców" a jest to coraz popularniejsze podróżowanie. Bezpieczne pole namiotowe też by się przydało. Fajnie by było móc spać pod namiotem z dzieckiem na terenie ogrodzonym, gdzie znajdowała by się toaleta :)). Do tego oczyszczony brzeg jeziora, gdzie mogł by popływać pies ze swoim włascicielem. Jak poprzedniczka napisała muszla koncertowa- marzenie, ale jak dla mnie powinna być na terenie "Limby".
    W Barlinku brakuje też letniego baru, gdzie można by było posiedzieć przy muzyce do późnych godzin wieczornych.
  • Ja tak nieśmiało....proszę nie przeznaczać tak pięknego terenu na kolejne korty tenisowe pod namiotem. Zwróćcie uwagę, że dzisiaj zamknięto przejście przy plaży, a jej zaplecze z górką łącznie, to jeden wielki gaj. Wpuście tam ludzi. Może wreszcie pomyśleć o muszli koncertowej na zboczach górki od strony jeziora? Bo tego brakuje

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym ogrod...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy

Czy Barlinek to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

© 2009 - 2024 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklama |

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.