Reklama [B] 4line catering dietetyczny
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B1] - IMC
Reklama [J] - GBS BANK
Kolejny nielegalny punkt hazardowy wyłączony z rynku.

Kolejny nielegalny punkt hazardowy został zamknięty przez zachodniopomorską Krajową Administrację Skarbową (KAS).

W przeszukanym lokalu w Barlinku zatrzymano: 9 komputerów wykorzystywanych do nielegalnego procederu, telefon komórkowy oraz gotówkę w kwocie 690 PLN. Standardowo zatrzymano również ruter, modem, telefon komórkowy.

O sprawie informowaliśmy 15 lipca 2021r. w materiale pt. "Kolejna już akcja Służby Celno-Skarbowej w Barlinku."

W działaniach uczestniczyło 16 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie oraz 2 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

Przeprowadzono eksperymenty procesowe, które potwierdziły, że komputery były wykorzystywane do uprawiania nielegalnych gier hazardowych.

Zatrzymano i przesłuchano 4 graczy oraz kobietę (Ukrainkę) odpowiadającą za prowadzenie tego nielegalnego punktu. Kobieta ta pojawiła się już ponownie przy organizacji takiej działalności.

Sankcje za prowadzenie działalności hazardowej

Nielegalna działalność hazardowa związana z urządzaniem gier na automatach zagrożona jest surowymi karami pieniężnymi, tj. 100 tys. zł od każdego automatu oraz karami wynikającymi z kodeksu karnego-skarbowego – grzywna (od 67 tys. zł do 27,2 mln zł), kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.

Odpowiedzialność tę ponoszą nie tylko podmioty organizujące nielegalne gry, ale też posiadacze lokali, w których się one odbywają. Ukaranie właściciela automatów nie powoduje, że posiadacz lokalu uniknie kary.

Kary finansowe grożą również uczestnikom nielegalnych gier hazardowych. Za udział w takiej grze może być nałożona grzywna od 11,2 tys. zł do 4,5 mln zł.Źródło: KAS Szczecin

20-07-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Jak to do czego pestki? Na komary :D
  • Tak przy okazji bo wiem, że czytacie - na co wam policjantom - 30 milionów ostrej amunicji dla milicji ? Oraz zakup wozów bojowych 200 szt. pojazdów SCANIA z armatkami wodnymi oraz 140 sztuk więźniarek marki MAN.

    Te pierwsze pewnie dla tego żeby schładzać obywateli w czasie upału a te drugie ?
  • W jednym z wywiadów puszczonych w tvp agent DEA stwierdził, że wszystkie banki w USA sa umoczone w handel narkotykami . Tak samo wojsko. Ale taka ma pracę - pozory. Po nie rozwiązanej przez PiS żadnej aferze można odnieść podobne wrażenie - głośno krzyczeć a po cichu robić swoje np. likwidować kopalnie, rolnictwo itd... A gdzież to wrak się podziewa ? Pytam zwolenników PiSzczpionek ?
  • Tak przy okazji zapytam a co z osobami z rządu, które wprowadziły obostrzenia likwidując sporą cześć działalności gospodarczych niezgodnie z obowiązującym prawem - wyroki WSA i NSA nie pozostawiaj suchej nitki na działaniach można by chyba rzec grupy przestępczej, która przejęła władze. Gdzie są służby kiedy rządzący okradają ludzi ? Nie ma bo tych u góry nie ma kto ruszyć a płotki tak.
  • Wow!!!! Od dzis to moi bohaterowie. Powiesze sobie ich plakaty na scianach i bede wielbil. A tak na serio czy ludzie nie widzą jak nas doją? Przypominam, ze to my ludzie jesteśmy zwierzchnikiem, a nie władza. Wladza jest dla nas, nie my dla niej. Chcą sobie grac to niech sobie grają. A nie, zagrażają im za cos co nikomu nie szkodzi , astronomiczne sumy, kary. To jest normalne że zas doja na każdym kroku, a my jak te barany na to pozwalamy?
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Esto Sp.z.o.o.

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam kurtkę wiosenną, bluzy, spodnie...
Sprzedam kurtkę zimową dla dziewczynki r...
Zakład produkcyjny Barlinek Inwestycje S...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś za wycinką drzew przy drogach?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama G1 - IMC
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Pomoc-drogowa-24.com.pl
Reklama [G3]
Reklama [G3] - promocja
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G6]
Reklama [G1] - BIKE - Serwis, części, akcesoria.
Reklama [G7]
Reklama [G7] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G10]
Reklama [G3] - Furgonetka Punkt Barlinek Niepodległości 13
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...