Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Reklama [J] - GBS BANK
Mieszkania dla brakujących lekarzy w ramach bonusu?

W barlineckim Szpitalu brakuje dwóch pediatrów. (Pisaliśmy o tym tutaj). W związku z powyższym nie funkcjonuje tak jak należy oddział dziecięcy.

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, radna Bernarda Lewandowska zaproponowała, aby Gmina spróbowała skusić nowych lekarzy zagwarantowaniem mieszkania.

- Uważam, że jeżeli lekarze przyjeżdżają na dyżury do Barlinka to nie są związani z miejscem pracy. Zapewnijmy lekarzom bonus w postaci mieszkania - powiedziała Bernarda Lewandowska.

Burmistrz Barlinka, Dariusz Zieliński odpowiadał, że zakup mieszkań dla lekarzy to temat do głębszej dyskusji, ale gmina już wcześniej oferowała mieszkania ze swoich zasobów.

- Już za poprzedniego zarządu taka deklaracja ze strony gminy padła. Były ogłoszenia z taką informacją, że gmina zapewnia mieszkanie. Możemy popracować nad wydzieleniem takiego bonusu - dodał burmistrz Dariusz Zieliński.

11-10-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Radna Lewandowska dobrze kombinuje lecz ten pomysł to jedynie kopia, bo taki już był. Tutaj nie chodzi o mieszkanie, bo takie zawsze można dla lekarza wynająć. Nie chodzi też o kartę na siłownię, prywatne ubezpieczenie itp. Chodzi o pensje, wyzwania i o to, że generalnie cholernie brakuje ludzi do pracy. Mieszkanie to mini bonus, który nie ma znaczenia. Lekarze chcą zarabiać np 10, 15 czy 20 tysięcy na rękę skoro byle gamon na budowie zgarnia 3, 4 a gamon, który nauczył się robić łazienki 10.
  • Pan Zieliński to kie burmistrz tylko chorągiewka. Własnego zdania nie ma i mowi co wypada w danym momencie.
    Kwestia szpitala powinna być przemyślana zanim podpisał umowę na jego przejęcie przez gminę. Nie trzeba być geniuszem żeby obliczyć, że skoro gmina ma problemy finansowe to nie podoła jeszcze finansowaniu szpitala. Poza tym bimba kolejną kadencję a Barlinek powoli się wygasza....
  • "Możemy popracować nad wydzieleniem takiego bonusu - dodał burmistrz Dariusz Zieliński." polecam obejrzeć nagranie z wrześniowej sesji RM i poznać osobiście stanowisko burmistrza w tej kwestii, warto!
  • Radna Bernarda Lewandowska oraz Cezary Krzyżanowski to cenni radni naszej rady. Dobrze by było dla miasta, aby rozmawiali z przewodniczącym i burmistrzem jak partnerzy a nie jak polityczni wrogowie.
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Autoreklama

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osob...
Szukamy kandydatów na stanowisko: Murarz...
Sprzedam nową mobilną ładowarkę (power b...
Witam szukam pracy najlepiej na terenie ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Bumat.
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G13] - Maszyny wulkanizacyjne.
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...