Reklama [A] - Manpower Polska
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Obchody ''Święta Policji'' w BOK.

We wtorek 9 lipca w Barlineckim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość obchodów „Święta Policji”.

Myśliborscy policjanci podczas uroczystej gali w gronie przedstawicieli władz samorządowych, współdziałających z Policją instytucji, zaproszonych gości a także mieszkańców powiatu Myśliborskiego, odebrali wyróżnienia oraz akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Tradycyjnie uroczystość odbyła się w gronie przedstawicieli władz samorządowych, współdziałających z Policją służb i instytucji m.in. Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Leśników, zaproszonych gości, bliskich policjantów, pracowników Policji a także mieszkańców powiatu Myśliborskiego.

W obchodach Święta Policji uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski. Następnie po złożeniu uroczystego meldunku przez dowódcę uroczystości podinsp.. Bogdana Marciniaka Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu na ręce Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotra Ostrowskiego, głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu mł. insp. Dariusz Ufnowski, który powitał Policjantów, Pracowników Policji oraz zaproszonych na dzisiejszą uroczystość gości.

Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu, w swoim przemówieniu podkreślił, że pomimo następujących zmian i wydarzeń teraźniejsi policjanci są kontynuatorami ponad epokowego zadania zapobiegania i zwalczania przestępczości. Komendant przedstawił rys historyczny naszej formacji w związku z obchodami rocznicy100 lecia powołania Policji Państwowej, którą obchodzimy w tym roku zwracając uwagę, że zadania stojące przed dzisiejszą Policją są niezmienne od lat. Komendant podziękował funkcjonariuszom oraz pracownikom naszej jednostki za codzienny trud, zaangażowanie i profesjonalizm w służbie. Wyraził również słowa uznania i podziękowania wobec samorządów i służb współpracujących z Policją za podążanie wspólną drogą na rzecz bezpieczeństwa.

Po przemówieniu nadszedł czas kiedy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Myśliborzu mł. insp. Dariuszem Ufnowskim, wręczyli akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia dla pracowników komendy. Podziękowania otrzymali także przedstawiciele samorządów lokalnych, instytucji oraz osoby stale współpracujące z myśliborską jednostką na rzecz bezpieczeństwa. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Jacek Cegieła, za sumienność, zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, także wyróżnił myśliborskich funkcjonariuszy oraz pracowników naszej jednostki. W 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu zostało mianowanych 28 policjantów na wyższe stopnie służbowe:

- w korpusie oficerów młodszych na wyższy stopień mianowano 1 policjanta,
- w korpusie aspirantów na wyższy stopień mianowano 17 policjantów,
- w korpusie podoficerów na wyższy stopień mianowano 10 policjantów,

Ponadto, decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu mł. insp. Dariusza Ufnowskiego w korpusie szeregowych na stopień starszego posterunkowego mianowano 5 policjantów

Po wręczonych mianowaniach i wyróżnieniach jako pierwszy głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski, który oprócz podziękowań skierowanych do policjantów, ich rodzin i pracowników Policji, podziękował także przedstawicielom lokalnych samorządów i instytucji współpracujących na co dzień z myśliborską Policją. Głos zabrali także zaproszeni goście m.in. Starosta Myśliborski Pan Andrzej Potyra, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Pan Andrzej Szelążek, Burmistrz Barlinka Pan Dariusz Zieliński oraz Burmistrz Myśliborza Pan Piotr Sobolewski, którzy nie nie szczędzili słów podziękowań za dotychczasową współpracę, a także życzeń dla funkcjonariuszy świadcząc tym samym o uznaniu i szacunku jakim darzą myśliborskich Policjantów.

Po formalnej części uroczystości na zakończenie Powiatowych Obchodów Święta Policji w Barlinku nastąpiła część artystyczna, podczas której zaprezentował się chór "HALKA" z Barlinka.

Wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom myśliborskiej Policji, a szczególnie tym, dla których tegoroczne Święto Policji łączyło się z wyróżnieniem i awansem zawodowym serdecznie gratulujemy!Źródło: KPP Myślibórz
Zdjęcia: KPP Myślibórz oraz Piotr Stanisławski

10-07-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • piękne sukcesy
    barlineckiej policji
    oby tak dalej
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Serwis Rowerowy

sprzedam poverbanki wiecej info udzielę ...
Firma Pro-Trailer Lipiany Sp. z o.o. szu...
Sprzedam Suzuki Splash 1 242 cm3 benzyna...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama G3] - Autopromocja
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...