E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
OKNA BARLINEK
Utrudnienia w ruchu drogowym.

Szanowni Mieszkańcy Barlinka! Chcielibyśmy Was poinformować o nadchodzących utrudnieniach w ruchu drogowym związanych z organizacją IX Mistrzostw Europejskiej Stolicy Nordic Walking, które odbędą się 9 września 2023 roku (sobota).

To wydarzenie przyciąga pasjonatów Nordic Walking z kraju oraz z zagranicy i jesteśmy dumni, że możemy je po raz kolejny organizować w naszym mieście!

Na poniżej wymienionych ulicach, w godzinach 10:45 - 13:30 będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym:

ul. Sportowa

ul. Flukowskiego

ul. Łokietka

ul. Poziomkowa

ul. Uklejowa

ul. Polana Lecha

Drogi te będą czasowo zamknięte (tylko w trakcie przejścia uczestników imprezy). Służby takie jak Policja i Straż Pożarna będą czuwać, aby umożliwić Wam bezpieczne przejazdy w miarę możliwości. Prosimy o nieparkowanie pojazdów na jezdniach znajdujących się na trasie imprezy, co pomoże nam zapewnić płynny przebieg zawodów i bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Pragniemy serdecznie podziękować mieszkańcom wymienionych ulic za wyrozumiałość i cierpliwość, jaką okazujecie w związku z ewentualnymi utrudnieniami w ruchu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą się pojawić.

Jednocześnie zachęcamy Was do odwiedzenia Festynu Rodzinnego "Zdrowy Styl Życia", który odbędzie się w trakcie trwania imprezy. Będzie to doskonała okazja, aby miło spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Wprowadzone zmiany w organizacji ruchu mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa zawodników oraz sprawnego przebiegu tej wyjątkowej imprezy.

Prosimy Was również o wsparcie i udostępnienie tej informacji w swoich mediach społecznościowych, aby jak najwięcej osób była świadoma tych utrudnień. Dziękujemy za Wasze wsparcie, zrozumienie i pomoc w rozpowszechnieniu tej informacji.Źródło: CIT Barlinek

06-09-2023 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym ogrod...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy

Czy Barlinek to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

© 2009 - 2024 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklama |

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.