Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - FIEGE
Reklama [J] - GBS BANK
W Strąpiu powstanie świetlica wiejska.

Realizacja inwestycji możliwa jest dzięki dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego działań rewitalizacyjnych. Wartość dotacji to prawie pół miliona złotych.

Umowę gwarantującą przekazanie wsparcia podpisali 17 października 2018 r. zachodniopomorski marszałek Olgierd Geblewicz i burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński.

Przyznane dofinansowanie to efekt rozstrzygniętego we wrześniu 2018 r. konkursu na działania wspierające rewitalizację w Zachodniopomorskiem. Łączna kwota wsparcia dla 48 wybranych do dofinansowania projektów z terenu trzydziestu gmin to ponad 112 mln zł.

Gmina Barlinek pozyskała 458 tys. zł na budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Strąpie wraz z zagospodarowaniem terenu oraz zakupem niezbędnego wyposażenia. Jak podkreśla burmistrz Dariusz Zieliński jest to wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja, którą udaje się z pomocą środków europejskich zrealizować.

W ramach zagospodarowania terenu przy budynku świetlicy zostanie usytuowany plac zabaw. Do budynku świetlicy będzie prowadził indywidualny zjazd z drogi gminnej. Planowane zakończenie inwestycji to marzec 2019 r. Wartość całkowita inwestycji to ponad 700 tys. zł.

Źródło: WZP/ biuro prasowe

24-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • mamy 28 września 2019 i już 6 miesięcy opóźnienia w zakończeniu inwestycji :) a było tak pięknie i kolorowo
 • W Barlinek24 pracują ludzie z ośrodka kultury. Nie wiadomo czy jak są na imprezach to jako pracownicy Liśkiewiczowej czy Kaliszuka. Taka monikary czyli pani Monika, która pracuje w muzeum przecież nie może napisać na żadnego burmistrza nic złego, bo to jej najwyższy przełożony. Do tego pracownikiem boku jest też pan Mateusz, który także robi relacje dla Barlinek24 podczas pracy dla ośrodka kultury. Relacje tych państwa najpierw powinny się ukazywać na stronie bok, a dopiero później na Barlinek24 i to w dodatku inne zdjęcia, bo przede wszystkim są to pracownicy ośrodka kultury i w czasie, w którym są w pracy powinni robić pracę na rzecz ośrodka a nie Barlinek24. Barlinek24 zawsze będzie cenzurował komentarze ze względu na powyższą dwójkę dziennikarzy a także na Jacka, którego żona pracuje w urzędzie.
 • "Tylko czasami cenzuruje komentarze..." Brawo! Nawet nie muszę nic odpowiadać (haha)
 • Wołodyjowski. Co Ty piszesz. Jakie Barlinek24 w rękach ludzi burmistrza?! To niezależny portal tylko czasami cenzuruje komentarze dla dobra samych komentujących.
  Zieliński to długoletni samorządowiec. Krzyżak nie ma z nim szansy w bezpośredniej debacie. Zostanie zmasakrowany w takim starciu; to jest oczywista oczywistość.
  Ty to tam pewnie piszesz jako kolega Krzyżaka lub ktoś z jego ekipy co? I to pewnie któryś z tych co się do rady nie dostałeś nie? hahaha.
 • zdecydowany sukces
 • Barlinek24 jest w rękach ludzi burmistrza. Cenzura tam jest na porządku dziennym. Czekam, aż Zieliński odpowie na zaproszenie do debaty! Darek, nie bój sie - po prostu się skompromitujesz (nie pierwszy raz). Pora na młodość, pora na Czarna!
 • Tylko kto w tych świetlicach masowo budowanych będzie prowadził zajęcia, kto będzie animatorem i skąd będą na to środki? Wiadomo, że dużo zależy od mieszkańców ale taka osoba może dużo zrobić. Bo bez tego zostaną nam pustę budynki........
 • piszę tylko dlatego, że nie mogę się wypowiedzieć na portalu barlinek24 tak jak i duża ilość ludzi. portal jest nie obiektywny. nie publikuje komentarzy, które jego zdaniem są nie odpowiednie, sympatyzuje z określonymi ludźmi,i nie pozwoli wypowiadać się na tematy im szkodzące choć prawdziwe. wstyd. słaby dla dziennikarstwa, które powinno być bez podziałowe.
 • Drogo ale takie czasy, że robocizna w budowlance coraz droższa.
  Siedemset tysięcy to bardzo dużo pieniądza.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [D] - autopromocja
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kompleksowe remonty mieszkań i wykończen...
Witam, udzielę korepetycji z języka nie...
Na sprzedaż kominek o mocy 16 kW, stan b...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama G3] - Autopromocja
Reklama [G4]
Reklama [G6] - AUTOPROMOCJA
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...