Reklama [A] E-CHO
Reklama [B] - HELOWE BARLINEK
Reklama [J] - GBS BANK
WOŚP - program.

13 stycznia 2019 r. po raz XXVII zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W programie:

12:00 - II BARLINECKI BIEG WOŚP „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ” (od 10:00 zapisy aby otrzymać numer startowy o 12:00 Start wg zamieszczonej trasy na stronie Facebook BBL –u. Miejsce startu i meta Stadion Miejski ul. Sportowa Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie BBL-u)

13:00 - Kąpiel Morsów dla WOŚP, Przystań Żeglarska ,,Sztorm”

17:00 - Start koncertu finałowego WOŚP, sala widowiskowa BOK

- licytacje gadżetów WOŚP, zlicytujemy fotel Burmistrza Barlinka!
- występ Studia Piosenki ECS
- występ zespołu XAOO

Organizatorzy:
Barlinecki Ośrodek Kultury, Sztab XXVII Finału WOŚP, SP NR 1.
Sztab zastrzega sobie możliwość zmiany programu imprezy.

---
Komunikat sztabu WOŚP - WYDAJEMY PUSZKI

Barlinecki Sztab XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że wydawanie identyfikatorów oraz puszek odbędzie się 12 stycznia (sobota) w BOK ul. Podwale 9 w biurze nr 103 od godz. 9.00 - 12.00. Zapraszam wszystkich wolontariuszy XXVII Finału WOŚP. Proszę zabrać ze sobą torbę na puszę i serduszka.

Piotr Stanisławski
tel. 095 7462 135

05-01-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • ABUK - a Wybiórcza i tvn to źródło prawdy ? Rząd placi Rydzykowi. PO pierwsze bez względu na to czy ktoś wierzy czy nie używa się zawsze z szacunkiem słów prof. dr a w tym wypadku ks. Idżmy dalej - – Nikt nie sprawdził PIT-u o. Tadeusza Rydzyka, który cały swój dochód oddaje dla dobra studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – powiedział Jaworski. – O. Rydzyk nie tylko nie wziął, jak głosi Platforma Obywatelska, 94 mln zł, ale nigdy nie wziął nawet jednej złotówki dotacji. Te kłamstwa, manipulacja PO, nie może być dla nas obojętna. -- ja dodam od siebie dzisiaj już nie trzeba ludzi ogłupiać kłamstwami na temat kościoła sami się codziennie ogłupią nie weryfikują informacji . Informacji dziwnym trafem pochodzących z polskojęzycznych mediów. Dla mnie to możecie się dalej nakręcać na RM czy ks Rydzyka.
 • Tomku, jak dotychczas nic nie udowodniłeś bo fronda.pl także prawdy nie pisze. Dlatego, że prawdę zna wąskie grono osób. I nie jesteśmy to my.
  Tak samo jak polskojęzyczne media pokazują głupoty tak i ja mogę napisać, że media, które ty oglądasz mijają się z prawdą.
  Faktem jest, że Polski Rząd płaci ogromne pieniądze Rydzykowi. Temu nie zaprzeczysz. A ja wolałbym widzieć te pieniądze nie u Rydzyka tylko w Barlineckim Szpitalu.
  Niestety nie widzę ich tam. Widzę natomiast sporo sprzętu z WOŚP. I ten sprzęt pomaga ludziom a nie uczelnia pana Rydzyka i jego geotermy - czyli biznes przez który można przepuszczać masę forsy.
  Otwórz oczy człowieku.
 • ABUK - powiem ci że głupoty powtarzasz z polskojęzycznych mediów łatwo obalić to co piszesz ale nie wiem czy jesteś sens. Sam musi to sprawdzić inaczej nic tu z mego pisania.
 • Może i kościół to jest wspólnota ludzi, ale zarządzają nim nie ludzie a właśnie biskupi i księża, a ci pozwalają na funkcjonowanie tak czarnego charakteru jak Rydzyk. Dlaczego to robią? Bo mają z tego finansowe profity. Nie duchowe, tylko materialne Tomku.

  Przypomnę ci tylko, że Rząd przekazał Rydzykowi ponad 80 mln zł. I dalej będzie pompował pieniądze do firm tego pana.

  Gdyby przeznaczyli tą kasę bezpośrednio na szpitale, byłoby super.

  Tomaszu. Mam dylemat. Chyba wolę być wtórnym analfabetą niż osobą, która zaczyna przypominać wyznawców Allacha czyli ludzi, którzy w swojej wierze zaszli za daleko i mózg im szwankuje.

 • Przypomnę tylko, że w organizacji orkiestry ciągle aktywnie uczestniczą samorządy wielu miast. Pompują nasze pieniądze ( bez pytania nas o zgodę) w koncerty, pociągi specjalne, autobusy itp. Gdyby przeznaczyli tę kasę bezpośrednio na szpitale wyszłoby na to samo. Tyle że Owsiak nie dostałby swojej działy.
 • ABUK założę się że masz wiedzę na poziome maybacha i samochodów od bezdomnego . Nie dziwię się że jeden z prof humanistów powiedział, że obecnie mamy wtórny analfabetyzm ! No cóż .
 • Abuk ja Ci odpowiem http://www.fronda.pl/a/panstwo-utrzymuje-kosciol-oto-cala-prawda -ks-wojciech-wegrzyniak,120704.html?fbclid=IwAR1yGggwsdVMEUQmnSS VMpSPEsSaEp5IKrCfn4W2QX6iHpu-9lv0YMfBsFY

  mały fragment

  Po drugie, musimy ustalić pojęcia i raz na zawsze zrozumieć, że Kościół to jest wspólnota ludzi a nie biskupi i księża. A skoro państwo składa się z obywateli, to znaczy, że państwo polskie z 90% składa się z Kościoła katolickiego. To Kościół płaci państwu polskiemu największe podatki i to Kościół w dużej mierze utrzymuje państwo polskie. Jeśli chcemy całkowitego rozdziału Kościoła od państwa, to nie ma problemu. Katolicy mogą przestać płacić podatki i zorganizować sobie swoje przedszkola, szkoły, uniwersytety, szpitale, straż, a nawet swoją policję. Z tych wszystkich podatków, które wpłacamy jako obywatele do państwa, zorganizujemy sobie spokojnie życie bez wypominania nam, że my tylko bierzemy od państwa.
 • Darek, a przytocz ile pieniędzy poszło dla Rydzyka od Rządu w zamian za poparcie. To są dopiero ciemne interesy i pieniądze wyrzucone w błoto.
 • Ponadto portal Kontrowersje.net donosi, że przez ostatnich 6 lat blisko 50 milionów złotych trafiło do podziału dla rodziny Owsiaków. Wielu mówi „nieważne, ważne że pomagają szpitalom”. Faktem jest jednak, że gdyby przeciętny Kowalski założył podobną fundację i chciał przekazywać na chorych całość, a nie jedynie nieco ponad połowę zebranych środków, to elity III RP i media głównego nurtu nie promowałyby inicjatywy z takim zaangażowaniem, poświęcając czas antenowy wart miliony zł.

  23 Finał WOŚP, ostatni zgodnie z prawem rozliczony Finał WOŚP. Kwota rozliczenia potwierdzona DOKUMENTEM to 36 258 573,58. Rekord 23 Finału to 53 109 702,83. Pytania o resztę kasy w ramach dostępu do inf. publicznej rozpatrzone odmowie, 13 wyroków WSA i NSA. #KoronaOwsiaka
 • Ciekawe - na co zbierają dzieci te datki: - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=238024910416889&set=a.11 1619696390745&type=3&eid=ARCIe4MLIT-1g7vSljlPHcqo47ifD-jSCjeNrAG JnsnvvYh_hR9Gl0I2wKJuUyg4c-iI5Us9wEyX85Pd

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
UNILINK - EK Ubezpieczenia
Reklama [E]
Reklama [E] - EFECT OKNA

Sprzedam Renault megane II 1.6 benzyna 1...
Lokal o powierzchni 55m2, centrum Barlin...
Sprzedam rower BMX Rayon model 555 Row...
Rekrutacja do projektu "Od szkolenia do ...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Kawalerki, mieszkania dwu-pokojowe, mies...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Z której "jadłodajni" najczęściej korzystasz?

Konkret Pizza
Bar AS
Restauracja Stara Galeria
Pizzeria VIP Pizza
Restauracja Land
Restauracja Strzelecka 18
Bar & Grill Na Murze
Pizzeria Verona
Bar Głodzilla
Restauracja Wielkopolanka
Bar Maxi
Spiżarnia Bistro & Cocktail
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - INTER-COM
Reklama [G4]
Reklama [G4] - SKLEP ZOOLOGICZNY
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [D7] - RACHUNEK S.C.
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - ZEGARKI-EDWA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [D] - INT. Production
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...

Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

Wybory Samorządowe 2018. W Gmini...

21 października 2018 roku odbędą...