Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [B] SEAT GRUPA CICHY
Reklama [J] - GBS BANK
Wybory Samorządowe 2018. W Gminie zarejestrowano 8 komitetów.

21 października 2018 roku odbędą się Wybory Samorządowe. Ponad 30 milionów osób – uprawnionych do głosowania – będzie mogło oddać głos w 27 029 obwodach.

Gminę Barlinek oficjalnie zamieszkuje 18150 mieszkańców, z czego uprawnionych do głosowania jest 15 115 osób. Swoje głosy będziemy mogli oddawać w 17 obwodach.

W Barlinku zarejestrowano osiem komitetów wyborczych. W wyborach samorządowych o głosy mieszkańców ubiegać się będą w wyborze na burmistrza oraz radnych miejskich niżej wymienione komitety:

1. Komitet Wyborczy Wyborców Barlinek (KWW Barlinek), którego pełnomocnikiem jest Piotr Stanisławski,
2. Komitet Wyborczy Wyborców Bernardy Lewandowskiej Aktywni, którego pełnomocnikiem jest Eugeniusz Drozdowski,
3. Komitet Wyborczy Wyborców Barlinek dla Pokoleń, którego pełnomocnikiem jest Michał Marcin Badora,
4. Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa dla Barlinka, którego pełnomocnikiem jest Zenon Zygmunt Wróblewski,
5. Komitet Wyborczy Wyborców Można Inaczej, którego pełnomocnikiem jest Mirosław Franciszek Jankowski,
6. Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Region, którego pełnomocnikiem jest Wiesław Stankiewicz,
7. Komitet Wyborczy Wyborców Pokolenia Razem dla Barlinka, którego pełnomocnikiem jest Marzena Iwona Lewandowska,
8. Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Gminy Barlinek, którego pełnomocnikiem jest Jan Janas.

30-08-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • nic, kompletnie nic, brał kasę za radnego
 • Może ktoś wie co w tej kadencji rady miasta zrobił radny Kurkiewicz? Bo ja nie słyszałem.
 • Spójrz w budżety gminy z ostatnich lat i zmienisz zdanie ;)
 • basta - trollem to ty jesteś, brak elementarnej wiedzy na temat planowania i realizacji, wnioski nie rodzą się na kolenie, a szczególnie kontrakt samorządowy, który był podstawą do aplikowania w obecnym okresie finansowania powstawał w 2014 roku z którego burmistrzyna pozyskuje teraz środki oraz zapisane w nim inwestycje. Mowa jest o tym co było a nie będzie. Więc realizacja jest z wcześniej przygotowanych dokumentów..
 • Czytając wypowiedzi chciałoby sie was poznać. Albo sami radni lub burmistrze komentują albo osoby tzw trolle komputerowe które nie wyjdą na spacer zobaczyć co się dzieje w rzeczywistym świecie. Ludzie dofinansowania nie dostaje się 8 czy tam 4 lata przed rozpoczeciem inwestycji!! Skoro poprzednik załatwiał dofinansowanie to jak to zrobił jak nie było projektu? pozwoleń? Do jegomościa o ksywce "LUCKY". powiadasz p. Bernadeta? To pani co rzekomo załatwiła drogę do płonna nie mając informacji o kosztach inwestycji? :) kurde każdy na miesiąc przed wyborami chwali się co to on nie zrobił/a. A 2-3 lata temu co zrobił/a? Gdzie był/a? Amen
 • Pozyskane z Unii środku to nie jego zasługa, gdy zasiadał na fotelu burmistrza 90 % zrealizowanych inwestycji maiło już przyznane dofinansowania lub złożone wnioski. Przypina sobie ordery za nie za swoje zasługi.
 • Nie wiem o jakiej katastrofie dla gminy mówisz wyborco? Wysławiaj się jaśniej jeżeli coś wiesz to pisz zawiadomienie do Prokuratury bo stajesz się współwinnym. Chyba że dla kogoś katastrofą jest pozyskanie w ostatnich latach kilkunastu mln zł z UE...
 • Pieli a dlaczego przez te wszystkie lata Zieliński nie zrobił tego o czym piszesz? to nie tylko 4 lata bycia burmistrzem ale wiele lat bycia przewodniczącym rady gminy . Kolejna kadencja obecnego burmistrza to katastrofa dla miasta i gminy, a szczególnie z taką bezwładną radą jaka jest teraz. A dochodzenie do prawdy, krzykliwe bardziej lub mniej, jest zawsze lepsze od zamiatania pod dywan i udawania że nic się nie stało.
 • Tak wiele się mówi o burmistrzu i radzie. Że słaby i że rada słaba. A fakty temu przeczą. Poziom i rozmach inwestycji spory. Owszem, że wiele z nich to kontynuacja procesów zaczętych za poprzedniego burmistrza, ale dokończyć też trzeba umieć. Nie tylko zacząć.
  Pana Zielińskiego można lubieć lub nie lubieć. Nie można jednak powiedzieć że jest złym gospdoarzem bo widać, że jest dobrym zarządcą. W Barlinku się dzieje. Są inwestycje, pomysły i jest realizacja.
  Ja tam będę głosować na Zielińskiego bo to oznacza kontynuację w działaniach a nie naukę.
  Weźcie pomyślmy. Przyjdzie na fotel taki Lewandowski czy Lewandowska. Nie byli radnymi, nie mają pojęcia o pracy samorządowej a tu nagle mają dostać gminę do zarządzania.
  Gmina to nie jakaś tam myjnia samochodowa czy dyrektorowanie w szkole przez jedną kadencję. To coś więcej. Tutaj trzeba mieć w głowie i wiedzę, doświadczenie a nie tylko umiejetność krzykliwego dochodzenia do prawdy.
  Wierze że kolejna kadencja Zielińskiego to będzie kontynuacja inwestycji. Dużo trzeba poprawić, bo kuleje porządek w mieście. kuleje policja w mieście. za dużo jest nieładu i tym się trzeba zajać w pierwszej kolejności. Trzeba też podziałać pod kątem promocji miasta i nieszablonowych inwestycji. Jest tyle terenów do zagospodarowania z któych można byłoby zrobić super placyki, łąki, górki nie zarośnięte trawą tylko fajne miejsca do spędzania czasu. Jakiś wielki napis BARLINEK na górce przy sp4.
  Fajne molo głęboko wchodzące w jezioro. No jest możliwości dużó.
 • Chętnych do oceny obecnych włodarzy odsyłam do budżetu gminy. Wydatki na inwestycje w 2015 i 2016 po 10 mln, w 2017 15 mln a w tym roku 26 mln zł. Prowadzący własne biznesy przedsiębiorcy wiedzą jaka to skala pracy. Środki pozyskane przez gminę i inne dane wszystko na stronach urzędu w zakładce budżet ;)
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Serwis Rowerowy

Pieluchomajtki dla dorosłych ,oddychając...
Mam do sprzedania power bank 2-szt jak n...
Witam, mam na sprzedaż pół domu dwurodzi...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Firma Pro-Trailer Sp. z o.o. w Lipianach...
Potrzebna księgowa do biura rachunkowego...
B.FT okna i drzwi to firma, która od 11 ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Bumat.
Reklama [G4]
Reklama [G4] Carlstahl
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G13] - Maszyny wulkanizacyjne.
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...