Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne na każdą okazję.
BARLINEK S.A.
Reklama [A] GBS Bank - Znajoma lokata
Złote Barlineckie Gęsiarki przyznane! Relacja wideo.

12 stycznia w Kawiarni Artystycznej BOK Panorama odbyła się dwudziesta trzecia Gala Złotych Barlineckich Gęsiarek. Przez ponad 22 lata przyznano łącznie 95 Złotych Gęsiarek, 52 Dyplomy Złotej Barlineckiej Gęsiarki. Pierwsze Złote Gęsiarki przyznano w 2002 roku dla Lions Club Barlinek oraz dla pana Ryszarda Hyżego.

W dzisiejszej uroczystości, którą prowadziła Katarzyna Budzeń, swoją obecnością zaszczycili: Mariusz Norsesowicz – Wicestarosta powiatu myśliborskiego, Ferdynand Łukasik – Przewodniczący Rady powiatu myśliborskiego wraz z radnymi, Mariusz Maciejewski – Przewodniczący Rady Miejskiej w Barlinku wraz z radnymi, dr Arkadiusz Wołoszyn z Akademii im. Jana z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Jerzy Kolerowicz – Prezes Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej w Gorzowie Wielkopolskim, Stanisław Owczarek – Dyrektor Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej w Gorzowie Wielkopolskim, Maciej Michalik – Prezes Organizacji Przedsiębiorców Barlinek oraz Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński.

W trakcie uroczystości wręczono Certyfikat potwierdzający przyjęcie Organizacji Przedsiębiorców Barlinek do grona członków Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Odczytano także życzenia przekazane przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Wyświetlono także kilkuminutową prezentację z ważniejszymi inwestycjami zrealizowanym w 2017 roku oraz z tymi, które zostaną rozpoczęte w 2018.

Jednoosobowa Kapituła - kierując się m.in. wypełnionymi przez mieszkańców Barlinka ankietami - w tej edycji przyznała trzy Złote Gęsiarki, trzy dyplomy oraz tytuł Ambasadora Barlinka.

Złote Barlineckie Gęsiarki otrzymali:

1. Spółdzielnia Socjalna Promocjone.com - za pasję, chęć działania, pomoc małym i średnim firmom w zakresie kampanii reklamowych oraz promocję Barlinka.
2. Gospodarstwo Rolno – Szkółkarskie OMORICA Sz .P. Anna i Bernard Kostrzewscy - za prężną działalność, dynamiczny rozwój i osiągnięcia w zakresie stworzenia oferty roślin szkółkarskich.
3. Bukowa Przystań Sz. P. Helena i Zygmunt Głuchowscy - za działalność i wkład w rozwój branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej Barlinka.

Dyplom Złotej Barlineckiej Gęsiarki otrzymali:

1. Restauracja Strzelecka 18 Sz.P. Małgorzata Wojtaś–Frankowska i Jerzy Frankowski - za stworzenie nowego, atrakcyjnego miejsca na gastronomicznej mapie Barlinka.
2. Szpital Barlinek Sp. z o.o Dzienny Dom Opieki Medycznej - za stworzenie nowej usługi skierowanej do seniorów w zakresie opieki i rehabilitacji.
3. MG CONSULTING Sz.P. Magdalena Górczyńska - za realizację inwestycji – budynku usługowego w Barlinku i atrakcyjne  zagospodarowanie przestrzeni publicznej.

Tytuł Ambasadora Barlinka otrzymała:

1. Fundacja JA Joy Aim Sz. P. Kamila Rogut-Szkudlarek - za podejmowanie i  wspieranie działań w zakresie upowszechniania profilaktyki zdrowotnej oraz promocję Barlinka.

12-01-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


Dodaj komentarz

Komentarze

 • Szkoda, że tak mało przedsiębiorców. Dużo radnych i urzędników. Ta impreza od lat miała głównie integrować środowisko gospodarcze Barlinka. Bo gospodarka Barlinka decyduje o naszej pomyślności od lat. Burmistrz ,,podziękował" kapitule i sam wie co najlepsze. Szkoda
  Ps. przedsiębiorcom nie przeszkadzało, że płacili za siebie. Teraz płaci za wszystko gmina. Czy chodzi o to by radni mogli być na imprezie? Panie Burmistrzu trzeba robić wszystko by ograniczać wydatki a nie je generować.
  Ciekawe, jak Pan rozliczy zakup alkoholu ?
 • Nie chcę być niemiły, ale zamiast Promocjone, typowałbym B24, za 10lecie....tak się doliczyłem skromnie. Te gęsiarki były słabe i nie do końca zasłużone.
  Co do" JA Joy Aim" jeśli po tak krótkim czasie dostaje się ambasadora to te gęsiarki niestety już nie mają sensu.

  Pozdr ;) hejtujcie do woli. Mieszkaniec
 • Dlaczego Promocjone a nie inne firmy? Dlatego, że oprócz zarabiania pieniędzy "wychodzą do ludzi". Dlatego, że nie są tylko firmą reklamową, ale organizują ciekawe spotkania, są otwarci, pomagają...
  To co robią, robią z wielką pasją...
  W życiu czasami nie chodzi o pieniądze... Dla niektórych dziwne... Prawda???

  Ps. Uprzedzając kolejne komentarze - nie jestem znajomym ani nikim z rodziny zespołu Promocjone :)
 • Pierwsze Gęsiarki przyznano w 1995 roku. Z inicjatywy ówczesnego burmistrza J. Falińskiego. Warto poszperać w archiwach .
 • Skoro dostali to znaczy się, że zasłużyli. Po to wybieramy mądrych ludzi na stanowiska zarządzania miastem, aby potrafili wyszukać firmy i je nagrodzić.
  Tak trzymaj panie burmistrzu.
  Dzięki temu, że to Zielińśki decyduje i wspiera się ankietami nie zamykają tych gęsiarek na towarzystwo wzajemnej adoracji, ale otwierają na inne firmy i instytucje niezależne od opb.
 • Przyznanie gęsiarek odbyło si e za czasów komuny. Jedna osoba decyduje. Jednowładztwo. Dobra zmiana.
 • Za co gęsiarkę dostała firma promocjone?
  W B-ku na rynku jest kilka tego typu firm reklamowych. Działają od wielu, wielu już lat i nie dostały takiego wyróżnienia, a zapewne zrobiły więcej i zarobiły więcej niż promocjonecom które ledwie zipie finansowo.
  Do tego gęsiarka dla bukowej przystanie. Za co? Przyjechał facet z nad morza czy skąd tam, wybudował dworek weselny i dostaje gęsiarkę - najwyższe wyróżnienie dla firm w gminie.
  A gdzie wyróżnienia dla firm, które mają podobne zatrudnienie i funkcjonują na rynku w barlinku 20 lat?

  Szereg dziwnych decyzje tej całej kapituły.
 • zasłużeni, wyróżnieni, nagrodzeni ...
 • Duże gratulacje dla wyróżnionych i nagrodzonych. Zasłużyliście swoją ciężką pracą.
 • Zasłużone gratulacje dla zespołów Promocjone i Joy Aim. Jesteście wielcy!

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B] Janex Barlinek
Reklama [C]
Reklama [C1]
Reklama [B] Efect Okna
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Bez pośredników! Na sprzedaż dom jedno...
Wynajmę gabinet usługowy na ul. Fryderyk...
Sprzedam drewno opałowe brzoza, wiąz, ol...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - S T A N I S Ł A W S K I
Reklama [D5] - Stanisławski
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Virtualnetia
Reklama [D14] Virtualnetia
Reklama [D15] - Zegarki edwa.pl
Reklama [D15] Zegarki-edwa
Reklama [D16] - Meble 4you
Reklama [D16] Meble 4you
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Kalendarz wydarzeń

styczeń, 2019
PnWtŚrCzPtSbNd
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Mapa miasta

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2019 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL