Reklama EDU GORZÓW
Reklama [A3] - Barlinek Okna Artur Gubała
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kancelaria Adwokacka
MK KOSMETOLOG
Oświadczenie Zarządu OSP Barlinek.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek.

W związku z tym, sprawa w celu wyjaśnienia została zgłoszona na policję.

Jako strażacy gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie jesteśmy poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów w naszym imieniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą.

Źródło: OSP Barlinek

23-02-2023 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • To wszystko wymienione później to zasługa byłego Burmistrza. Obecna władza tylko to wykonała. A jak ? Byle jak. A co obecna władza zrobila że szpitalem ??
 • Wg mnie Barlinek od kilku lat ma się całkiem nieźle, ekscesy strażaków, wędkarzy czy innych kółek nie przysłonią wyremontowanych ulic w Barlinku Moniuszki, Żabia i Podwale, Zielnej, Tunelowa i Podgórna, Sienkiewicza, Sportowa Curie-Skłodowskiej, Konopnickiej, Chopina, Kościuszki, Pułaskiego, Matejki, Kossaka i dróg na stare drzewne i w strefę przemysłową na Okrętowej, termomodernizacji szkół, przedszkoli, OPS i kilkudziesięciu kamienic. A do tego średnicówka po torach, droga rowerowa do Pełczyc, renowacja Ekonomika, targowisko miejskie, szlak przygody wzdłuż jeziora, parki na Gorzowskiej i Szewskiej, odnowione mury obronne. Aha no i na wsiach drogi Mostkowo, Nowa Dziedzina, Ożar, Rychnów, Moczydło, Stara Dziedzina, do Pustaci, do Laskówka, do Brunek, kanalizacja w Dziedzicach i ta co rozkopują w Strąpiu i świetlice w Osinie, Płonnie, Strąpiu, Lutówku, Moczydle, że nie wspomnę o "duperelach" zauważanych na naszych ulicach jak nowe wozy strażackie, karetka, radiowóz, kilka śmieciarek. No i w końcu nowe molo
 • https://youtube.com/watch?v=mYdNPy2RlnI&feature=share
 • Obecną władza nie radzi sobie nawet z takimi akcjami. Jeszcze tak źle w Barlinku nie było. Teraz wygrać z p. Zielińskim to mały pikuś.
 • No tak pytanie, w jaki sposób i skąd mogła modelka czy osoba obca mająca w dziwny sposób dostęp do remizy wiedzę skąd wziąść maskę do zdjęć. Poza tym trzeba przypomnieć iż od powstania tej remizy i danie warunków ku temu, to w pomieszczeniach na górze nad garażami były cały czas organizowane prywatne zabawy, remiza była wykorzystywana do prywatek i zabaw, o czym wie stara kadra. A klucze są wydawane pod scisiścisłym rygorem. Poza tym czyi jest ten rower, chyba ktoś nim przyjechał do remizy, no i może z boku stacjonujące 24 h ma okrągło pogotowie coś widziało, bo to by było dziwne jak nie.
 • Odnaleźć Panią wręczyć złotą gęsiarka, Odnaleźć Pana wręczyć mu tytuł honorowego mieszkańca Barlinka. Taka reklama miasta na 745 lecie za darmo przy pustej kasie miasta.
  ,,Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą.\"
  Mieszkańcy miasta od początku podejrzewali czarny lud z Mozambiku............ tylko te pieprzone klucze. Pewnie miejscowa policja nie miała jeszcze tak poważnej sprawy jak , dupa Maryni\"
 • Gdzie jest burmistrz ? Wstyd
 • Po co to robić taką aferę. Gorsze rzeczy się dzieją w tym kraju a tu taka afera z powodu paru fotek z piersiami na wierzchu. Może jakaś Para chciała zrobić sobie fotki do swojego albumu rodzinnego lub wstawić na te portale co pół Barlinka się ogłasza i wstawia swoje fotki. Dodam że Pani ma piękne piersi
 • DZIŚ W TVP PIS SZCZECIN BĘDZIE O OSP BARLINEK!
 • Zapisy na kalendarz OSP Barlinek można składać u komendanta:)
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - GBS BANK
Reklama [D]
Rajd Rowerowy Pyrzyce - Tetyń - Pyrzyce

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Podejmę się opieki nad osobą starszą/ ko...
Zatrudnimy w Barlinku do sprzątania klat...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy uważasz Kino Panorama za atrakcyjne miejsce do oglądania filmów?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PROKOP I SYN
Reklama [G4]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G1] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G6]
Reklama [G7] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G12] - JS-TŁUMACZENIA.PL

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...