OKNA BARLINEK
E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
Wybory samorządowe 7 kwietnia 2024 r. Koalicja Samorządowa OK Samorząd.

Zapraszamy Państwa na wybory. 7 kwietnia wybierać będziemy radnych do rad gminnych, miejskich, do rad powiatowych i do sejmiku wojewódzkiego. Wybierzemy też wójtów, burmistrzów, prezydentów miast.

News will be here

Jesteśmy bezpartyjny, nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną. Tworzymy powiatową strukturę Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej (oksamorzad.pl). Promujemy ideę samorządności jako podstawy rozwoju lokalnej społeczności, w trosce o wolność oraz społeczną odpowiedzialność. Jeden, wspólny głos.

Przyświeca nam hasło: „Daleko od polityki, blisko mieszkańców”. To nie tylko hasło. Kandydujemy z ramienia Koalicji Samorządowej, koalicji sprawdzonych ludzi, samorządowców, ludzi godnych zaufania. Jesteśmy przekonani, że aktywność społeczna i zawodowa daje możliwość oddziaływania na otaczający nas świat, wpływanie na niego, kreowanie nowej rzeczywistości. Ale także budowanie więzi, więzi i relacji międzyludzkich. Ogólnopolska Koalicja Samorządowa OK Samorząd jest ogólnopolskim związkiem organizacji samorządowych i zrzesza stowarzyszenia, organizacje i inne osoby prawne.

Głównym celem Koalicji jest:
1) propagowanie idei samorządności jako podstawy rozwoju lokalnej społeczności, której głównym podmiotem są mieszkańcy,
2) działanie na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego,
3) wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego miast i wsi.

Dnia 20 marca 2024 r. w Szczecinie (Hala Netto Arena,ul. Szafera), odbyła się Ogólnopolska Konwencja Koalicji Samorządowej OK Samorząd. Podczas Konwencji zaprezentowaliśmy najważniejsze założenia programowe opracowane wspólnie z mieszkańcami. Nad całością czuwał Zespół Programowy pod przewodnictwem prof. Bartosza Taszka z Uniwersytetu Szczecińskiego.

Program stworzyliśmy wokół najważniejszych dziedzin: Zdrowie, Edukacja, Samorządność i decentralizacja, Finanse publiczne, Jakość życia, Transport publiczny, Ekologia.

Powiatowy pełnomocnik wyborczy Koalicji Samorządowej OK Samorząd - Waldemar Wójtowicz, skutecznie zarejestrował do rady powiatu w Myśliborzu kandydatów z trzech okręgów wyborczych (okręg nr 1- gmina Barlinek, okręg nr 2- gminy Dębno i Boleszkowice, okręg nr 3- gminy Myślibórz i Nowogródek Pomorski). Przedstawiamy Państwu kandydatów z okręgu nr 1- z gminy Barlinek (w kolejności występowania na kartach do głosowania):

1. Waldemar Wójtowicz
2. Radosław Kłoda
3. Oktawia Paluch
4. Hubert Klimczak
5. Elwira Wysoczańska
6. Roman Lachowicz
7. Katarzyna Siewiera

Konstytucja w preambule odnosi się zarówno do osób wierzących , jak i do osób nie podzielających tej wiary, a jednak uznających uniwersalne wartości prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna.

W poszanowaniu poglądów jednych i drugich zwracamy się do Państwa z prośbą o poświęcenie nam chwili uwagi. Znamy dobrze problemy lokalnej społeczności. Dlatego chcemy przyjąć na siebie kolejną rolę - rolę radnego powiatu myśliborskiego. Dlaczego?- bo tu mieszkamy. Tu jest nasza rodzina, nasz dom, nasi przyjaciele. Tu się realizowaliśmy i realizujemy zawodowo, czy to w działalności gospodarczej, czy społecznej. Wciąż jesteśmy pełni energii.

Startujemy, aby razem z Wami móc wpływać na podejmowane decyzje dotyczące nas wszystkich. Wiele osób mówi, że polityka go nie interesuje. Ale, uwierzcie, polityka interesuje się Wami. Dostrzegacie to na pewno tuż przed wyborami. Ale polityka to edukacja, wasze dzieci podlegają obowiązkowi szkolnemu, a jaka to jest szkoła, o tym decydują politycy. Polityka to zdrowie, jak wygląda czy jak powinna wyglądać służba zdrowia/służba medyczna, o tym czy będzie Szpital, czy też nie- o tym też decydują politycy.

A polityka społeczna? Już nawet to określenie wskazuje, że jest to polityka. Drogi, ich stan techniczny, komunikacja, inwestycje - te i wiele innych obszarów naszego życia podlegają decyzji urzędniczej. Chcemy w waszym imieniu mieć wpływ na te decyzje.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli obdarzycie nas swoim zaufaniem i w dniu wyborów samorządowych – 7 kwietnia- swój głos oddacie na kandydatów Koalicji Samorządowej OK Samorząd - (OK w nazwie oznacza Ogólnopolska Koalicja, ale odczytujmy to jako Samorząd jest OK, ludzie z naszego Komitetu są OK, są ludźmi godnymi zaufania)- lista numer 11.

Naszym, a myślę, że i państwa kandydatem do Sejmiku województwa zachodniopomorskiego jest sołtys Dziedzic- Emanuel Wysoczański (prezes PSS w Barlinku) / pozycja 6 na liście nr 7.

Dziękuję
Waldemar WójtowiczMateriał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy Koalicja Samorządowa OK Samorząd.

25-03-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

OPIS Restauracja w Barlinku Strzelecka ...
Sprzedam tanio hydroizolacje w płynie ju...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

News will be here
<div data-reosection>
<img style="width: 100%;" src="https://reonews.pl/public/empty.png" alt="News will be here">
</div>
News will be here
News will be here