Reklama [B] - MARAL Hurtownia BHP
Plan inwestycji w Gminie Barlinek na I kwartał 2019.

W Gminie Barlinek w pierwszym kwartale 2019 roku planowanych jest dziesięć inwestycji o wartości powyżej 30 000 euro.

W marcu rozpisanych zostanie sześć przetargów nieograniczonych. Rewitalizacja i adaptacja budynku „Ekonomika” na cele Centrum Wsparcia Rodziny oraz Urzędu Stanu Cywilnego. Wartość netto zamówienia wyniesie około 3 mln zł netto.

W tym samym miesiącu rozpisany zostanie przetarg na rewitalizację centrum miejscowości Moczydło – termomodernizacja budynku mieszkalnego. Wartość zamówienia – nieco ponad 400 tyś zł netto.

Blisko 1,2 mln złotych netto kosztować ma budowa centrum przesiadkowego oraz drogi dla rowerów na odcinku z Barlinka do Pełczyc. Zagospodarowany zostanie także teren przy ul. Szewskiej. Operacja ta kosztować będzie gminę około 800 tyś zł netto.

Kontrakt na ponad 3,3 mln zł netto podpisany zostanie z firmą, która wygra przetarg na rewitalizację i przebudowę stadionu miejskiego – zaplecza stadionu.

Ostatnią marcową inwestycją będzie termomodernizacja siedmiu budynków komunalnych w Barlinku. Roboty budowlane wycenione zostały na 1,23 mln zł netto.

Mieszkańcy ulic Kossaka i Matejki mogą liczyć, że w kwietniu rozpisany zostanie przetarg na przebudowę wewnętrznych dróg dojazdowych do budynków szeregowych nr 2, 3 i 4 oraz przebudowę ulicy Matejki. Wartość tej umowy oscyluje na poziomie 1,2 mln zł netto.

Źródło: własne/ UM Barlinek

19-01-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Tak trochę poza tematem. Do Redakcjii

  Takie pytanie: Czy Ten kto tytułuje tutaj artykułu trochę myśli? ...

  Od jakiej ilości liczą się tłumy? Bo na pewno nie od 150 - 200 osób ( można policzyć po zniczach - co wyjdzie jeszcze mniej) a zdjęcia pokazane nie przedstawiają tłumów,
  WIĘC PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ - bo stajecie się tacy jak B24 - a nawet jak było ich nawet ponad 250 osób - to chyba jeszcze nie tłumy. - TŁUMY TO może ponad 1000 - 2000 osób w małym mieście, ale na pewno tłumy to jeszcze nie gdy się zbiera poniżej 250 osób.
  chodzi o art. "...Mieszkańcy Barlinka tłumnie przyłączyli się do akcji ''Największe Serce Świata''

 • Do Tomka

  A jak myślisz? ... po co była tzw, "Wojna sześciodniowa" ... właśnie o wodę.
 • Już w 2011 roku Willem Buitler z Citygroup powiedział: „Woda stanie się najważniejszym dobrem, o wiele ważniejszym od ropy, miedzi, zasobów rolnych, czy też metali szlachetnych.” Nie wystarczy rządzić dla rządzenia ale po to by przewidywać by zapobiegać. W Polsce, na jednego mieszkańca przypada tylko 1600 litrów wody rocznie, przy średniej europejskiej 4 500 litrów. Mamy mniej wody na mieszkańca, niż w Egipcie. Żadne miasto w Polsce nie posiada już łaźni publicznej, gdzie można by chociaż raz na miesiąc wykąpać bezdomnych. A GIS zajmuje się handlem szczepionkami i karaniem ludzi, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. W samym Gdańsku jest około 5000 bezdomnych.
 • Patrząc na Barlinek można obecnie odnieść wrażenie że jest to raczej miejsce przekrętów z działkami, miejsce godz. kilak klanów rodzinnych dobrze się bawi. Gdzie wyrzuca się pieniądze w nieruchomości wcześniej doprowadzając je do ruiny. Miejsce gdzie wielu pcha się do koryta nie mając żadnej wizji rozwoju miasta o poprawie tego co jest często w opłakanym stanie nie wspomnę. To już nie jest to pokolenie co robiło z myślą o rozwoju teraz mamy tylko wyprze dawców i likwidatorów, specjalistów od podnoszenia opłat i obsadzania rodzinom stołków byle mi i byle ja, pokolenie konsumentów. Tak jest moja opinia o Barlinku mam nadziej że przyjdzie nowe pokolenie i zmiecie to całe towarzystwo, które jak grzyby na ścianie obsiadło to miasto. Miasto, które ma niesamowity potencjał i lokalizację, ale żeby to dostrzec trzeba ruszyć swoje 4 litery i oczy otworzyć. Tak przy okazji jest to mowa nienawiści czy prawo konstytucyjne do wyrażania swoich poglądów? Od 6 do 8 mln Polaków wyjechało za pracą z własnego domu, więc pytam się czy jest top powód do samozadowolenia ? Dal rządzącej zarazy tak bo od wejścia do UE mieli taki plan. Posłuchaj sobie jeszcze raz you tube Andrzej Lepper Historyczne wystąpienie Andrzeja Leppera na forum Unii Europejskiej.

 • Po co wydawać pieniądze znowu na stadion, nie lepiej przeznaczyć je na drużynę piłkarską, jak zaczną grać porządnie w tedy można pomyśleć o stadionie-zapleczu. Stadion spelnia warunki awansu do wyższej ligi. Drużyna z Lipian dostaje więcej pieniędzy z budżetu miasta niż nasza drużyna
 • Tak się zastanawiam po co w Barlinku 15 radnych (tyle co w Los Angeles) ? po co powiat ? Tyle pieniędzy idzie na utrzymywanie urzędników, radnych itp. ludzi których tak na prawdę jest w stanie zastąpić 2-5 osób ! Dobry gospodarz nie potrzebuje tylu doradców. Doradców którzy nie odpowiadają za swoje decyzje. Ileż to już pieniędzy zostało włożonych w budyni które później w wyniku braku decyzji doprowadzano do ruiny by na nowo w nie wkładać pieniądze. A jest tyle innych miejsc gdzie można by te pieniądze spożytkować dla dobra mieszkańców pierwszy lepszy przykład drogi, parkingi itd... Od tak refleksja jak czytam o Ekonomiku w ktorym od lat powinien być urząd MiG ,biuro pracy, komunikacja itd...

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [E]
Reklama [E] - SPEED WALDEMAR LADRA

Rok produkcji:2003 Przebieg:165000km S...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Powierzchnia domu 100m/kw, powierzchnia ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z cza...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G4] - DJ Pitersound
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]
Reklama [G13] Smaczna Dieta

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...