Reklama [A3] - Barlinek Okna Artur Gubała
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kancelaria Adwokacka
MK KOSMETOLOG
Narodowe Święto Niepodległości - obchody.

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości.

W najbliższą środę, 10 listopada w sali widowiskowej BOK, odbędzie się Koncert Niepodległościowy, podczas którego wystąpią m.in. Feeling Dance Group, Teresa i Mieczysław Pyciak oraz grupa artystyczna Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Obchody 11 listopada, rozpocznie uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny, po której przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń, złożą wiązanki kwiatów pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego.

W ten dzień odbędzie się również uroczystość nadania nazw rond, gra miejska oraz będzie można zwiedzić wieżę kościoła pw. NSNMP.

Tradycyjnie już, do wspólnego odtańczenia poloneza, dla uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zaprasza Uniwersytet Trzeciego Wieku. Obchody Narodowego Święta Niepodległości, zakończy III Niepodległościowa „Piątka” w Rychnowie. Szczegóły na plakacie.

Źródło: BOK

08-11-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Wstyd 12-11-2021, 08:25:04 jak tak szpata na twarzy ? Wracając do tego preparatu nazywanego szczepionką w szpitalu na Pomorzanach 24 osoby zaszczepione 15 nie. A co mówi rządowa szczekaczka ? Ja słabo analizuje dobre sobie czy raczej ty masz mało wiedzy ?
 • Tomek słabo analizujesz. Nie ma co takim tłumaczyć.
 • Lista zdrajcow.. do tego dodaj Kaczyńskiego. Macierewicza i wielu udających Polaków a w rzeczywistości będących na garnuszku...... No i gdzie ten wrak o którym nagle cisza. Jest takie powiedzenie is fecit, cui prodest (ten uczynił, czyja korzyść). Z 500 afer zero rozwiązanych a z tych co mieli podobno siedzieć nikt nie poszedł. Po owocach ich poznacie. Niby się kłócą a jednak wile antypolskich ustawa ręka w rękę głosują. Jak co roku mamy cyrk z Marszem - złe PO zabrania dobry PiS pomaga. Tym razem Marsz był jako narodowy wiec bojówki policyjne siedziały spokojnie. A co było rok wcześniej itd... od kilku lat policja jest na smyczy PiS. Dzisiejszy Marsz Niepodległości pokazał kto tak na prawde prowokował te burdy ! Tylko ludzie ogłupieni przez media nie potrafią już samodzielnie myśleć mając sączony jad każdego dnia byle nas dzielić.
 • Bartosz Arłukowicz,
  Jerzy Buzek,
  Andrzej Halicki,
  Krzysztof Hetman,
  Danuta Hübner,
  Ewa Kopacz,
  Elżbieta Łukacijewska,
  Róża Thun,
  Marek Balt,
  Marek Belka,
  Robert Biedroń,
  Włodzimierz Cimoszewicz,
  Łukasz Kohut,
  Bogusław Liberadzki,
  Leszek Miller
  Sylwia Spurek
  Tomasz Frankowski,
  Jarosław Kalinowski,
  Janusz Lewandowski
  i Radosław Sikorski
  Rudy tusk
 • Tomek masz rację godność i honor to cnoty którymi mogą pochwalić się nie liczni. Ale to one ukształtowały naszą historię i polskość. Niestety nie wszyscy byli rozumieją. Myślą tylko o własnej dupie i wygodzie (patrz sprzedajna opozycja)-wstyd.dla nich obojętnie aby jakoś żyli w wygodzie. Tchórze i tyle.
 • Strażak Sam - dzięki takim jak ty wielu z nas czyści buty obcym. W filmie Matrix jest tak scena jak jedna osoba dla steka sprzedaje siebie i innych. Powiedz mi jak to się stało , że po mimo wygrania II WŚ pracują Polacy w niemieckich firmach, hiszpańskich, francuskich czy angielskich sklepach i to tu w Polsce. Ty mnie nazywasz debilem dobrze mogę być debilem lepsze to niż człowiekiem bez honoru. Przejedź się po okolicy i zobacz te szczątki pałaców Niemieckich a tacy bogaci byli. Twoje błędne myślenie polega na tym, że myślisz że jak zarobisz te parę złotych to nagle ci się twoje życie zmieni. Jak nie zaczniesz siebie szanować to nie licz na to, że inni cię uszanują.
 • Piękny marsz w Warszawie.
 • Tomek. Zapytaj się debilu czy komus w Haconie przeszkadza fakt, że dziś pracują i zarabiają pieniądze na utrzymanie swoich rodzin.
  Pomyśleliście o tym wy bando hipokrytów. Śmierdzi wam Hacon, ale o działki na górnym tarasie się licytujecie. Śmierdzi wam Hacon, ale do urzędu wpływają prośby o karczowanie lasu na Górnym Tarasie aby usadowić tam kolejne domki w 4 rzędzie.
  Śmierdzi wam Hacon bo potrzebujecie tematu, wroga. Bez tematu i bez wroga jesteście niczym.
  Śmierdzi wam Hacon, ale już wasze samochody, piece nie śmierdzą. Nie śmierdzi wam odór z pól. Nie śmierdzi wam chemia w jedzeniu. Hipokryci.
  Hacon daje prace kilkuset osobom w mieście. Inwestuje w swój rozwój systematycznie. Wspiera barlineckie inicjatywy, a wam chodzi tylko o temat i wybicie się na nim.
  Jest w Polsce wiele firm niemieckich, angielskich, szkockich czy amerykańskich gdzie 11 listopada jest normalnym dniem pracy. I tak też powinno być u nas. Bo odzyskanie niepodległości każdy z nas może świętować w domu, w pracy, gdzie mu się żywnie podoba.
  Jeżeli przeszkadza ci pracujący HaCon, to dlaczego nie przeszkadza ci, że dziś pracują lekarze, pielęgniarki, policjanci, ratownicy medyczni czy strażacy. Hipokryto.
  Najgorsza jest hipokryzja takich ludzi jak ty.
 • Jako Polacy świętujemy dzisiaj nawet bracia Węgrzy przystroili wszystkie mosty polskimi falangami a w Niemieckiej firmie HaCon dzisiaj praca na całego! W art. 15110 Kodeksu pracy określono wykaz prac dopuszczalnych w niedziele i święta. Nie mam zniewolenia bez niewolnika przyzwolenia.
 • Bog honor ojczyzna
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - GBS BANK
Reklama [D]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA -wymagany wiek ...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy uważasz Kino Panorama za atrakcyjne miejsce do oglądania filmów?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PROKOP I SYN
Reklama [G4]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G1] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G6]
Reklama [G7] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G7]
Reklama [G8]

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...