Reklama [G] Salon Kosmetyczny Femina
Reklama [A] GBS Bank - Znajoma lokata
Zapraszamy na koncert niepodległościowy.

Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

„Dla Niepoległej” – 09 listopada (piątek) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9.

W programie m.in. koncert chóru „Halka”, występ zespołu Fabryka Tańca Barlinek, Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Studia Piosenki.

Nie zabraknie również wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Tuż po koncercie, zapraszamy wszystkich gości na kawę do foyer sali widowiskowej.

Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.

03-11-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Dał nam Bonaparte przyklad jak zwyciężać mamy , Sobieski tak ale ten bandzior Bonaparte tego to już za wiele nie po to mamy mózg by to nie używać. Śpiewając taki hymn dowodzimy że mamy jako Naród problem nie tylko z psychiką ale i logiką. Dał nam Sobieski przykład........TAK !
 • 28 czerwca 1919 data odzyskania niepodległości przez Polaków. Sprawdź sam !
 • 28 czerwca 1919 data odzyskania niepodległości przez Polaków. Sprawdź sam !
 • Już Juda z banksterem Morawieckim w ostatniej chwili zawłaszczyli dzięki Bufetowej ten Warszawski Marsz Narodowców i tak samo go swoim partyjniackim "upaństwowieniem" Polakom obrzydzą, jak wcześniej 1 marca święto Żołnierzy Niezłomnych - chazarski Kaczyński jak widać wiedział co robi, olewając przez cały rok te 100-lecie Niepodległości, skoro od samego początku PO-PiS planował je spacyfikować!
 • zgadzam się stworzono w Polsce praktycznie dwie partie na wóz amerykański. Jaki jest problem z nami Polakami z naszym postrzeganie rzeczywistości a no taki, że dajemy się po raz kolejny wpuszczać w maliny czyli jak nie Putin z czołgami to wojna na Ukrainie a to podziała w Narodzie. Gdyby na światło dzienne wyszła wypowiedz gen. Petelickiego ulubieńca salonów to wielu oczy by zrobiło jak się dali nabrać na samolot w 10.04.2010 , przedstawienie Smoleńsk wykonaniu wszystkich odniosło skutek. Rzeczywistość bywa czasem bardziej zaskakująca i przerażająca niż filmy. https://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/30/katastrofa-ktorej -nie-bylo-smolensk-10-kwietnia-2010-krzysztof-cierpisz/ Polacy kochają bajki z prawda zawsze mamy problem . Dodam tylko, że nawet dziennikarze zaczynają o tym mówić ale kto by tam słuchał
 • niemalże początku istnienia w okolicach Marszu Niepodległości dochodziło do zadym, które – jak pokazały ustalenia sklecanych w całość faktów – były prowokacjami lewackich bojówek, przy których udział miały także służby państwowe. Pozory wolności jednym słowem tak jak z tolerancją, toleryujemy wszystko i wszystkich z wyjątkiem Polaków. Ukraińskie bojówki już zapowiedziały udział w rozwaleniu marszu. Że też wszyscy i z tzw prawa i lewa strona boi się RN wybijając ludziom do głowy brednie o faszyzmu.
 • Dopóki Naszą Ojczyznę będą niewolić antypolscy filosemici (z chazarskim Kaczyńskim na czele), to dopóty skolonizowana przez nich Polska będzie jedynie wrogim wszystkim Polakom Polinem, czyli ziemią obiecaną dla Żydów, którzy właśnie po to chcą teraz pod Warszawą wybudować za Nasze pieniądze ogromne lotnisko (rezydent Belwederu Juda już nawet na chybcika podpisał ustawę ws. tego Centralnego Portu Komunikacyjnego), aby Ci mogli do Nas zostać po cichu milionami tam przerzucani (po to właśnie Trump podpisał na ich rzecz ustawę 447, zaś PiS ją przyklepał razem z rozszerzeniem ustawy 1066, co by oddać w ręce tej żydowskiej gangsterki całe polskie mienie, a gdyby Naród Polski się zbuntował, to amerykańskie wojska już po to tutaj są, aby nawet w czasie pokoju mogli zgodnie z przyjętym "prawem" zupełnie bezkarnie strzelać do Polaków z ostrej amunicji), gdy tylko za ten ich ludobójczy holocaust przeciwko rdzennym mieszkańcom Palestyny (odbywający się już od 70 lat dokładnie wg nazistowskich wzorców) w końcu Iran wspierany przez Chiny "odpłaci im pięknym za nadobne" (dlatego teraz za złego luda robią w polskojęzycznych mediach Irańczycy, pomimo że Ci Nas wcale nie chcą islamizować, a czyni to wyjątkowo wroga Chrześcijańskiej Europie Arabia Saudyjska za pośrednictwem hurtowo również w Polsce budowanymi meczetami, którą każe się Nam wielbić tylko dlatego, że jest stronnikiem USraela przeciwko Iranowi).

  Reasumując, skoro tej monopartyjnej żydokomunie z Wiejskiej i z Belwederu nie za to żydomasonerska banksterka płaci, aby Polacy byli Suwerenem we własnym kraju, stąd Niepodległość Naszego państwa jest tylko czysto medialnym mitem (przesłanie partiokracji i jej mediokracji jest następującej treści: zostawmy Polaczką tylko "piosenkę i chorągiewkę", to może nie wzniecą buntu, że stali się obywatelami trzeciej kategorii u siebie, robiąc za tanich parobków dla okupującej ich żydowskiej "rasy Panów").
 • Polska odzyskała Niepodległość 28 czerwca 1919 roku ! Uczmy się historii na nowo a nie tej pisanej na zamówienie. Nawet Piłsudski był przeciwny dacie 11 Listopada, którą ustanowiono dopiero 1937 roku. 11 Listopada to koniec I Wojny a tu jeszcze walki trwały o granice. Szukaj czytaj a książki ze szkoły wsadź do pieca tam gdzie ich miejsce bo informacje zawarte w nich są jak w gazecie wyborczej. Za 20 lat pokolenie wychowywane w szkołach będzie przepraszać za "Polskie obozy" skoro sam prezydent z Ą.Duda powiela nieprawdę np o pogromie Kieleckim.
 • powiem ci dlaczego powiesz mi, że przesadzam bo raz, że Ciebie to nie dotyka , dwa że masz dobrze w d....c i trzy wierzysz w to co pokaże TV i prasa która w 90 % jest w obcych rękach. Nawet Hymn mamy do d... Bonaparte był przegrany i traktował Polaków jak najemników. You tube - Pierwszy Hymn Polski oraz Polish Military March - "Marsz Polonii" ale zawsze można przerobić Dąbrowskiego bo tak się już utarło, że nie zastanawiamy się nad tym co śpiewamy , komu pomniki stawiamy i na kogo glosujemy - mowa o Sejmie.
 • mam się cieszyć, że mój brat wyjechał z Polski i się rodzina rozleciała ile takich przypadków było i będzie. A w jego miejsce zatrudnia się ludzi z innych krajów często płacą więcej . Gdzie tak jest że Polak jedzie do Niemiec i zarabia więcej od Niemca ? Ktoś powie ale przecież mamy wolność . Zapraszam do internetu gdzie są publikowane zdjęcia ludzi z policji jak w przebraniu robi zadymy na 11 Listopada , jak bojówki z Niemiec wszczynają burdy chroniąc się zaraz za kordonem policji a to wszystko pod okiem TVN WSI , że faszyści z Polski maszerują. Tak się urabia ludzi, że już sami nie wiedzą kto jest kto. Jak wolna Polska. Zdaniem przewodniczącego Kolegium IPN prof. Wojciecha Polaka, osadzona w więzieniu działaczka narodowa Barbara Poleszuk jest więźniem politycznym, a na jej wyrok skazujący mogły wpłynąć lokalne układy i praktyki szykanowania osób o poglądach narodowych taka to wolna Polska w dobie dobrej zmiany!

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [B]
Reklama [B] Janex Barlinek
Reklama [C]
Reklama [C1]
Reklama [C1] - Zachodniopomorskie Małe Skarby
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Jak w tytule. Kupię przyczepę podłodziow...
Firma ESTO Sp. z o.o. powstała w listopa...
Wynajmę mieszkanie znajdujące się w Barl...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
 Reklama [D5] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D14] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D16] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D15] - Miejsce na Twoją reklamę
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy usługi medyczne w Barlinku są zadowalające?

TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA

Kalendarz wydarzeń

listopad, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Mapa miasta

Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Salon kosmetyczny Femina

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Salonu Kosmetycznego "FEMINA", w którym oferujemy pełną gamę zabiegów ...

Gabinety na Staromiejskiej

W Gabinetach na Staromiejskiej oferujemy usługi lekarskie z interny oraz medycyny rodzinnej. Na wizyty w zakresie chorób wewnętr...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]

Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2018 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL