E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
OKNA BARLINEK
Myślibórz: Policjanci uratowali młodą sarnę.

Do nietypowej interwencji myśliborskich policjantów doszło w okolicach ulicy Lipowej w Myśliborzu. Jak się okazało, pomocy mundurowych potrzebowała mała sarna, która sama siedziała w zaroślach. Aby zwierzęciu nie stała się krzywda, funkcjonariusze zaopiekowali się niezwykłym "znaleziskiem".

Policjanci z Myśliborza otrzymali sygnał o znajdującym się w zaroślach w okolicach ulicy Lipowej w Myśliborzu małym koziołku. Z informacji wynikało, że matka zwierzęcia mogła go porzucić lub koźlak mógł się zagubić.  Policjanci bez chwili namysłu udali się we wskazany rejon. Chwilę później zauważyli wystraszonego i bezbronnego małego koziołka sarny,  znajdującego się w zaroślach.

W pobliżu nie było jego matki. Zwierzę było zbyt małe, aby samodzielnie egzystować. Dlatego funkcjonariusze podjęli decyzję o przewiezieniu koziołka do Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu. Tam następnie zwierzę zostało przekazane do wyspecjalizowanej placówki, zajmującej się pomocą dzikim zwierzętom. Tam będzie bezpiecznie dorastać oraz przystosowywać się do ponownego życia na wolności.

Nie każda interwencja dotyczy tylko i wyłącznie ludzi. Każdego dnia policjanci mają do czynienia z nietypowymi sytuacjami i muszą być gotowi do działania podczas różnych sytuacji. Na szczęście ta historia skończyła się pomyślnie a koziołek trafił w dobre ręce.

27-06-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym ogrod...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy

Czy Barlinek to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

© 2009 - 2024 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklama |

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.