OKNA BARLINEK
E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
Wyrusz wraz z nami w podróż pełną przygód i świateł.

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej.

News will be here

Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce - Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 2000 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz siódmy przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii.

W podróży przez trzy niezależne sceny odkryjemy:

1. Scena za Pałacem obejmie we władanie Teatr Ocelot, organizator wyjątkowych widowisk, pokazów artystycznych w kraju i na świecie. Kuźnia akrobatycznych talentów. Innowacyjne widowiska Teatru OCELOT są efektownym i artystycznie wartościowym połączeniem dynamicznej akrobatyki, powietrznego baletu, muzyki i pantomimy. Unikalne układy sztuki ruchu Teatru Ocelot opracował Bogdan Zając, trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany artysta i solista Cirque du Soleil (Kanada,USA), lekarz medycyny sportowej, trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone i Cirque du Solei.

2. Nad Stawem Centralnym, przy „ulicy czekoladowej”, po entuzjastycznym przyjęciu, ponownie zagości „Teatr Pana O”, który przy pomocy unikalnej oprawy UV „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa”.

3. Na polanie za Ogrodem Skalnym powstanie scena wypełniona śpiewem i animacjami. Monika Makowska-Wiącek - wokalistka Gorzowskiej Orkiestry Dętej, świeżo upieczona mama oraz autorka wyjątkowych warsztatów dla dzieci porwie Was poprzez śpiew, we wspólną podroż z Małym Księciem. Monika Makowska-Wiącek na przestrzeni lat stawała wielokrotnie na scenach miejskich oraz krajowych, reprezentując miasto Gorzów w konkursach oraz wydarzeniach kulturalnych. W plebiscycie Gazety Lubuskiej otrzymała tytuł Osobowości Roku w dziedzinie Kultura za znaczący wpływ na rozwój kultury w Gorzowie Wielkopolskim oraz za pracę w obszarach kulturalnych z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 15 czerwca.

Bilety w sprzedaży już od 40 zł, nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!

Kup bilet:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1257-noc-bajek-podroze-107707?id=609438
https://www.biletomat.pl/bilety/zamowienie/noc-bajek-podroze-przelewice-41335/

[Materiał partnera]

01-06-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

OPIS Restauracja w Barlinku Strzelecka ...
Sprzedam tanio hydroizolacje w płynie ju...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

News will be here
<div data-reosection>
<img style="width: 100%;" src="https://reonews.pl/public/empty.png" alt="News will be here">
</div>
News will be here
News will be here