Reklama [A] - 2x3 SA
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Pogrom w meczu na szczycie!

W meczu 6 kolejki Klasy Okręgowej CRS Pogoń Barlinek pewnie pokonała zajmującą trzecie miejsce w tabeli Iskrę Banie 6 : 1.

Bramki dla CRS-u zdobyli: Aron Michalak w 11 i 40 minucie spotkania, Grzegorz Stanisz w 31 minucie (piękne uderzenie z rzutu wolnego), Kamil Dydyna w 56 minucie (rzut karny) w 67 oraz 83. Tuż przed przerwą bramkę z rzutu karnego zdobyli gospodarze.

Trener CRS Pogoń Barlinek Michał Diaków w dzisiejszym meczu postawił na następującą jedenastkę: Siejko - Stanisz, Jędrzejaszek, Baranowski, Michalak Alan - Michalak Aron, Dwojewski, Błaż, Blezień, Domański - Dydyna.

Na ławce rezerwowych usiedli: Monasterski, Rolnik, Ratuszny, Emilianowicz, Bilas, Czarny oraz Karwecki.

Zespół Iskry Banie po 5 kolejkach zgromadził 10 punktów. Tyle samo co prowadząca w tabeli Pogoń Barlinek. Identycznie sytuacja wyglądała również w tabeli meczów wygranych, zremisowanych oraz przegranych. O miejscu w tabeli decydował lepszy stosunek bramek.

Po dzisiejszym meczu CRS Pogoń Barlinek utrzymała pozycję lidera powiększając przewagę nad rywalem z Bań do 3 punktów.

05-09-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Główny Inspektor Sanitarny, Pan Jarosław Pinkas zupełnie szczerze wypalił w Radio Zet, że maseczki nie chronią przed wirusem, mają tylko przypominać o pandemii.

    Dzieci w autobusie do szkoły muszą mieć maseczki, mogą je zdjąć idąc do szkoły, na korytarzu w szkole znowu muszą je założyć, ale w sali mogą je ponownie zdjąć. Na pewno ma to głęboki sens. Ideologia, bo przecież nie rozum, który każe się tak zachowywać, powinna mieć swoją nazwę: namordyzm.
  • Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry, dzieli się na portalu społecznościowym swoimi uwagami dotyczącymi koronawirusa. Dzisiaj opublikował kolejny post, w którym przeprasza za to, że uwierzył w śmiercionośnego wirusa i w związku z tym podjął radykalne i nieprzemyślane decyzje.
  • Ostatnie chwile wolności - a to szykuje wam NWO - PiS posłusznie krok po kroku realizuje ten program. Maski to dopiero początek ! https://www.youtube.com/watch?v=I5FsIWGMDp0&fbclid=IwAR1xpWcx_gb AoIcPjPWfKN5S3cmR5lwaCYF7LEYjq7yw4v46RGway2axqd0 z uwagi na cenzure w mediach Polacy tyle wiedza ile zjedzą ;-p
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama G3] - Autopromocja
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G9]
Reklama [G9] - Janmet ogrodzenia panelowe
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - AUTOPROMOCJA

Ostatnie komentarze

Firmy

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...