Stal Gorzów w pierwszej kolejce zmierzy się w Częstochowie z tamtejszym Włókniarzem, z kolei tydzień później podejmie na własnym torze beniaminka - Motor Lublin.
1.kolejka
Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (niedziela 7 kwietnia, nSport+)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (niedziela 7 kwietnia, nSport+)
2.kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (niedziela 14 kwietnia, nSport+)
Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (niedziela 14 kwietnia, nSport+)
19kwietnia-piątek(datarezerwowa)
21kwietnia-niedziela(datarezerwowa)
3.kolejka
Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
4.kolejka
Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno (piątek 3 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (piątek 3 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa (niedziela 5 maja, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (niedziela 5 maja, nSport+)
5.kolejka
Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 10 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin (piątek 10 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (niedziela 12 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (niedziela 12 maja, nSport+)
17maja-piątek(data rezerwowa)
19 maja - niedziela (data rezerwowa)
6.kolejka
Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń (piątek 24 maja, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 24 maja, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (niedziela 26 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (niedziela 26 maja, nSport+)
7.kolejka
Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin (piątek 31 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 31 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (niedziela 2 czerwca, nSport+)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (niedziela 2 czerwca, nSport+)
8.kolejka
Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (piątek 7 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 7 czerwca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (niedziela 9 czerwca, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń (niedziela 9 czerwca, nSport+)
14 czerwca-piątek, 16 czerwca-niedziela(data rezerwowa)
9.kolejka
Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (piątek 21 czerwca, Eleven)
Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin (piątek 21 czerwca, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 23 czerwca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (niedziela 23 czerwca, nSport+)
10.kolejka
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Gurdziądz (piątek 28 czerwca, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (piątek 28 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (niedziela 30 czerwca, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (niedziela 30 czerwca, nSport+)
5 lipca-piątek(data rezerwowa)
7 lipca-niedziela(data rezerwowa)
11.kolejka
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 lipca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 lipca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (niedziela 28 lipca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 lipca, nSport+)
12.kolejka
Speed Car Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa (piątek 2 sierpnia, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (piątek 2 sierpnia, Eleven)
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (niedziela 4 sierpnia, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (niedziela 4 sierpnia, nSport+)
13.kolejka
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 11 sierpnia, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (niedziela 11 sierpnia, nSport+)
16 sierpnia-piątek (data rezerwowa)
18 sierpnia-niedziela (data rezerwowa)
14.kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (niedziela 25 sierpnia, nSport+)
Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela 25 sierpnia, nSport+)
30 sierpnia - piątek (data rezerwowa)
Półfinały:
1 września - niedziela (pierwsze mecze)
6 września - piątek (data rezerwowa)
8 września - niedziela (mecze rewanżowe)
13 września - piątek (data rezerwowa)
Finały:
15 września - niedziela (pierwsze mecze)
20 września - piątek (data rezerwowa)
22 września - niedziela (mecze rewanżowe)
27 września - piątek (data rezerwowa)
29 września - niedziela (data rezerwowa)
6 października - niedziela (data rezerwowa)
Źródło: Stal Gorzów
Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Co ten artykuł ma wspólnego z Barlinkiem? Jeżeli zaraz dodacie, że jest zainteresowanie żużlem w Barlinku, to równie dobrze możecie takie same artykuły pisać o np. piłkarzach Lecha Poznań czy Pogoni Szczecin. W końcu to też ekstraklasa...
Od Redakcji.
1. W Barlinku jest zainteresowanie Stalą Gorzów.
2. Z Barlinkiem utożsamia się Bartosz Zmarzlik.
3. Nasz redakcyjny przedstawiciel przeprowadza relacje z zawodów żużlowych, które dotyczą Stali Gorzów. Druga osoba jest fotografem. W związku z powyższym portal eBarlinek.pl zobowiązany jest do publikacji informacji nie tylko z samych zawodów, ale także m.in. terminarza.
MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.
Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...
wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...
Dodaj komentarz