OKNA BARLINEK
E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
Dzień na żywo z WOŚP!

12 stycznia po raz 28 gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy pieniądze na zakup sprzętu, aby zapewnić najwyższe standardy w diagnostyce i leczeniu w dziecięcej diagnostyce zabiegowej.

News will be here

W naszym mieście, od wczesnych godzin porannych zbiórkę prowadzi 80 wolontariuszy - powiedział nam Szef barlineckiego sztabu WOŚP Piotr Stanisławski.

O godzinie 11-tej na Stadionie Miejskim wystartuje III Barlinecki Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą". Od godziny 10-tej trwają zapisy. Na ten moment zarejestrowało się 50 uczestników. Startowy numer 1 wylicytował za kwotę 155 zł Marcin Bartosz. Organizatorami biegu są Biegam Bo Lubię Barlinek oraz BOK.

Organizatorzy biegu mają małe opóźnienie ze względu na bardzo duże zainteresowanie biegiem. Jest już 70 uczestników biegu. Zawodnicy do pokonania będą mieli dystans 5 kilometrów ze startem i metą na bieżni stadionu. Bieg prowadzony będzie przez Barlinecką Grupę Kolarską.

O godzinie 11:30 na Przystani Żeglarskiej "Sztorm" odbędzie się kąpiel barlineckich morsów dla WOŚP.

Wracając jednak do biegów, każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają puchar. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów a także na stanowisku komentatora czuwa Jarosław Bednarek.

Do biegu zarejestrowało się już 92 uczestników. Pobiegną kobiety, mężczyźni, dziewczynki i chłopcy. Wszystkich łączy dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy a także nieschodzący z twarzy - mimo przenikliwego zimna - uśmiech.

Wystartowali! Blisko 100 uczestników rozpoczęło bieg na dystansie 5 km. Nad wszystkim czuwa miłośnik biegania Piotr Dzięcioł.

Mamy pierwszego zawodnika, który zameldował się na mecie biegu. To Jakub Borek. Gratulujemy!

Na mecie zameldował się także zmęczony, chociaż szczęśliwy, sternik Barlinka Burmistrz Dariusz Zieliński.

Mamy także zwyciężczynię wśród pań. Anna Błaż. Super Aniu!

Pytacie gdzie jest i co robi Szef Sztabu WOŚP Barlinek Piotr Stanisławski? Otóż jest tam gdzie być powinien. ;) Na miejscu!

O godzinie 17-tej rozpoczął się koncert finałowy WOŚP, podczas którego wystąpił m.in. Antoni Płaczek, Pesos Sax Fighter oraz zespół Dirty Deeds. Odbyła się także licytacja gadżetów WOŚP. Na ten moment uzbierano ponad 27 000 zł. Liczenie pieniędzy ciągle trwa. Na godzinę 22:00 stan konta wynosi ponad 57 000 zł.

12-01-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Zło dobrem zwyciężaj.Dobro zawsze wraca.Polacy są Wspaniali a partie przemijają.Pismo święte pisze ,, „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” i tego się trzymajmy.
 • WOSP piękna sprawa ....serce dla serca ....a TVP OHYDA swoje kilka sekund info...i 6 minut obłudy ,szczucia,zakłamania,dzielenia itp.....ohyda i mdłości.... dzięki ci tvp ohydo im więcej kłamiesz tym więcej Polaków wpiera Owsiaka i jego pożyteczną akcję....o ataku bezczelnym na prof. Grodzkiego nie wspomnę
 • Szkoda że portal eBarlinek nie opublikował szczegółowy plan dnia WOŚP.Napewno o wiele więcej by mieszkańców Barlinka pobiegło,pomorsowało itd.

  Od redakcji:
  Program WOŚP był opublikowany :) 3.01. 2020.

  Oto dowód ;)

  http://www.ebarlinek.pl/nowosci,wosp_barlinek,17,1,xxviii_wielka_orkiestra_swiatecz,1328.html


Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

OPIS Restauracja w Barlinku Strzelecka ...
Sprzedam tanio hydroizolacje w płynie ju...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

News will be here
<div data-reosection>
<img style="width: 100%;" src="https://reonews.pl/public/empty.png" alt="News will be here">
</div>
News will be here
News will be here