Reklama [H] Media Expert - Doradca Klienta
                                                         
NIEZBĘDNIK:
                                 
ARCHIWUM   Apteki    Artykuły BHP   Bankomaty   Jedzenie   Kino   Lekarze   Mechanicy   MiniBus   PaanBus   Stacje paliw   Taxi   Nocleg   Ważne adresy
  Dron
Szkolenia w firmie - jakie czynniki będą wpływać na ich wyższą efektywność?

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli chcesz utrzymać swoją firmę na rynku, to trzeba w nią stale inwestować i podążać za nowoczesnymi trendami, prawda? Zatem nie możesz się obejść bez wysokiej jakości szkoleń, dzięki którym Twoi pracownicy mogą nabywać coraz to nowe umiejętności i jeszcze lepiej przekładać je na działanie firmy. Jednakże, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, od czego tak naprawdę zależy efektywność szkoleń dla firm?

Określenie celu

Nie ma sensu, aby wysyłać pracowników na szkolenia, które nie są jakkolwiek związane z ich ścieżką w naszej firmie, jak również i naszymi założeniami. Właśnie z tego powodu tak ważne będzie określenie odpowiedniego celu, który ma spełnić dane szkolenie. Firmy takie jak http://www.e-opex.pl/ zawsze zwracają uwagę na fakt, żeby nie wysyłać pracowników na szkolenia, które nie są w żadnym wypadku zgodne z ich celami. Po prostu jest to bez sensu i Twoja firma zmarnuje swoje pieniądze, ale niestety niewiele z tego będzie miała.

Zaprojektowanie szkolenia

To zadanie należy już do firmy, która będzie miała dla Twoich pracowników przeprowadzić wykłady. Niemniej jednak, projektowanie poszczególnych modułów szkolenia zawsze będzie opierało się na tym, aby współgrały one z Twoimi celami, czyli to, o czym mówiliśmy powyżej. Warto tutaj podkreślić, że należy wybierać przede wszystkim takie firmy szkoleniowe, które mogą pochwalić się doświadczonymi wykładowcami, którzy mają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. W ten sposób będą w stanie jeszcze lepiej zobrazować pracownikom niektóre zagadnienia, co jest bardzo ważne z punktu widzenia efektywności.

Analizowanie efektów szkolenia

Jest to ostatni punkt, jednakże bardzo ważny, ponieważ pozwala na konkretne sprawdzenie, czy rzeczywiście dane szkolenie pociągnęło za sobą pozytywne skutki u pracownika. Dodatkowo, po każdym szkoleniu przeprowadzana jest specjalna ankieta, dzięki której można poznać odczucia pracowników, którzy je przeszli. To również daje wiele do myślenia, bowiem pozwala skutecznie ocenić, czy materiały były ciekawe i dobrze przekazywane. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż nie ma potrzeby organizowania kolejnych wykładów w tym samym zakresie.

Jak więc widzisz, warto jest analizować podane wyżej czynniki, bowiem to właśnie one będą bardzo mocno wpływały na to, czy nie wydajesz pieniędzy na darmo.

12-05-2017 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Prosto z galerii

TEMPERATURA
X DZIŚ X JUTRO X POJUTRZE
x x 17o x
  X X
Wiatr: 11 km/h X 22o 13o X 24o 18o X 26o 16o
Reklama [B]
Reklama [C]

Kalendarz wydarzeń

sierpień, 2017
PnWtŚrCzPtSbNd
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Mapa miasta

Reklama [C1]

Ogłoszenia

Media Expert to największa sieć elektrom...
Zatrudnię osobę do sprzątania biur. Prac...
Model, Typ: Skoda Fabia I, Hat...
W dniu 23 -07 -2017 w Mostkowie 13 po dł...
KUPIĘ KSIĄŻKI DO 1 KLASY TECHNIKUM W BAR...
Na podstawie §55 pkt.1k Statutu Spółdzie...
Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją sa...
Oferuję pranie tapicerki meblowej i samo...
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D2]
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Sondujemy

Sygnalizację świetlną na Górnym Tarasie uważasz za:

potrzebną
niepotrzebną
nie mam zdania
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D5] EK Ubezpieczenia
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10] Marsport - sklep sportowy
Reklama [D11] Soler - zespół muzyczny

Firmy

EK Ubezpieczenia

Multiagencja ubezpieczeniowa „EK Ubezpieczenia” w Barlinku specjalizuje się w doborze najkorzystniejszych ofert dla Klienta. Pom...

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Berczak

Kancelaria Radcy Prawnego Marty Berczak od 2013 r. świadczy na rynku barlineckim i szczecińskim kompleksową pomoc prawną na rzec...

© 2009 - 2017 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL