Reklama [B] 4line catering dietetyczny
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [J] - GBS BANK
Jechał za szybko w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy.

W terenie zabudowanym pędził on swoim Nissanem przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Kinice. Policjanci z myśliborskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Nissan.

Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości. Okazało się, że 29–letni kierujący lekceważąco podszedł do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Pomiar na urządzeniu do mierzenia prędkości wskazał 91 kilometrów na godzinę w miejscu gdzie obowiązuję 40 kilometrów na godzinę.

Mieszkaniec gminy Barlinek stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Został też ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych

Źródło: KPP Myślibórz
asp. sztab. Jacek Poleszczuk

19-07-2021 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Wypowiedz policjanta o policjantach łamiących prawo ! Na YT - Były policjant o maseczkach: Będziemy ZATRZYMYWAĆ funkcjonariuszy, którzy łamią prawo (27.07.2021) I co barany chodzące w maseczkach już ponad rok ? Co też z wami to żydokomuna zrobiła że już nawet samodzielnie myśleć nie potraficie. A te skur... już od września planują kolejny lockdow. Jak to możliwe ze Polacy dali się ta zrobić w balona ? Halo gdzie te tys. nieboszczyków na ulicach? Coraz więcej żołnierzy WP zaczyna składać zawiadomienia do prokuratury za łamanie prawa przez zmuszanie do eksperymentu medycznego !
  • szefu 25-07-2021, 00:06:03 - odpowiem ci na co idzie kasa. Na żydostwo, na to by żyło im się coraz lepiej. Wałki przywałki ponad 500 afer. Żadna afera nie wyjaśniona . Ludzie są tak naiwni myślą, że PiS to jedno a PO to drugie. A tym czasem na naszych oczach wprowadzany jest system made in USA. Już kiedyś S. Michalkiewicz pokazał skad mamy premierów i tych z PO i tych z PiS. Smoleńsk to taki Gibraltar II. Polacy w większości myślą emocjonalnie nie racjonalnie. Nie analizują nie kojarzą i nie porównują. Widać to po tym jak wile osób po studiach dało sobie założyć szmatę na twarz- to jest ocena poziomu intelektualnego! Polin nam robia taka jest prawda. Od września kolejny etap aż zlikwidują gotówkę. Wystarczy tylko ich uważnie słuchać !
  • Moja firma. 5000 podatku VAT miesięcznie. 4000 podatku pit miesięcznie. Łącznie 9000 zł x 12 miesięcy 108 000 zł.
  • Sluchalem niedawno Cejrowskiego. Wyliczyl, że pół roku pracujemy za darmo, czyli na podatki. Podatki zabieraja nam z wypłaty plus te następne które płacimy. Pół roku w roku za darmo!!! Ciekawe gdzie ta kasa idzie? Na drogi? Drogi mamy tragiczne. Na służbę zdrowia? Lepiej umrzeć, niż się leczyć z czegoś poważnego na kase chorych. To gdzie ta kasa idzie? To mnie zastanawia. Rząd lekką ręką nasze pieniądze rozdaje. Np. tvpis, czyli prywatne narzędzie manipulacyjne, każdy wie ile poszlo. A kto to oglada? Emeryci (?), którym kilkaktortnie opodatkowami te same pieniądze. Zapatrzeni ślepo w tv i kościół.
  • A podobno tak rządzącym bardzo zależy na tym byśmy żyli długo i szczęśliwie. Dalej wybieracie ........
  • Kontrolerzy NIK -W 2015 doszło na trasach do 32 967 wypadków (zginęło 8,9 osób na 100 takich zdarzeń). Cztery lata później ta liczba wyniosła 30 288, a w 2020 roku doszło do 23 540 wypadków. NIK wytyka w nim szereg zaniedbań i błędów. Punktuje, że np. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,- Stan tras też jest fatalny, a to zwiększa ryzyko wypadku.
  • Eksperci policzyli, że na koniec 2020 roku aż 40 proc. nawierzchni szlaków zarządzanych przez GDDKiA było „w stanie złym bądź niezadowalającym”. Na remonty drogowcy potrzebowali 4,8 mld zł, a mieli do dyspozycji około 500 mln zł.

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]
Reklama [E] - Esto Sp.z.o.o.

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Szukam osoby, która pomoże utrzymać porz...
Firma Pro-Trailer w Lipianach poszukuje ...
Firma Pro-Trailer w Lipianach poszukuje ...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje po...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp...
Zakład produkcyjny Barlinek Inwestycje S...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Czy jesteś za wycinką drzew przy drogach?

NIE
TAK
NIE WIEM
Reklama [G1]
Reklama [G1] - Autopromocja
Reklama [G2]
Reklama [G2] - Pomoc-drogowa-24.com.pl
Reklama [G3]
Reklama [G3] - promocja
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G6]
Reklama [G1] - BIKE - Serwis, części, akcesoria.
Reklama [G7]
Reklama [G7] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G10]
Reklama [G3] - Furgonetka Punkt Barlinek Niepodległości 13
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

ElektroFront - elektryk

ElektroFront Maciej Szmigielski- instalacje elektryczne,- instalacje teletechniczne i TV SAT,- instalacje domofonowe i kontrola ...

Taxi Batman Barlinek

Taxi Batman Radosław Dudek.W ofercie:- wyjazdy na lotniska, promy itp,- przewóz osób, zwierząt, bagaży,- robienie zakupów, dowóz...

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...