OKNA BARLINEK
E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
Pani Bernarda Lewandowska Burmistrzynią Barlinka!

Kandydatka na Burmistrza Barlinka, reprezentująca Komitet Wyborczy "AKTYWNI" Bernarda Lewandowska została wybrana przez mieszkańców Barlinka na nową Panią Burmistrz.

News will be here

W II Turze Wyborów Samorządowych, które odbyły się w niedzielę 21 kwietnia stanęła w szranki z kandydatem Komitetu Wyborczego "INICJATYWA DLA BARLINKA" Cezarym Krzyżanowskim.

W poniedziałek rano poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów.

Na Bernardę Lewandowską swój głos oddały 3284 osoby.

Cezary Krzyżanowski uzyskał 2337 głosów.

Nowej Pani Burmistrz życzymy wielu sukcesów.

Jak głosowano w poszczególnych obwodach?

22-04-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Piotrze, gorzej juz być nie może, gdyby jednak okazało się że masz racje to trzeba się z tej gminy szybko wyjeżdżać. Ja jednak mam nadzieje, ze plotki o zielinskim to tylko plotki. Jeśli tak będzie to gmina popłynie w pierwszym roku od wyborow. No i jeszcze jak zostswi p Włodkowska obecnego skarbnika to już koniec będzie jeszcze szybciej.
 • Ty Janie to chyba w innej rzeczywistości żyjesz. Jakie zmiany? Nie wiedziałeś, że Lewandowska dogadała się z Zielińskim, który po przegranych wyborach wsparł ją. Myślisz że to jest przypadkowe?
  Kaktus mi na ręce wyrośnie jak dojdzie do zmian w urzędzie. Zmieni kierowników? Na kogo? Kto tam pójdzie pracować za psie pieniądze. Lewandowska idzie do urzędu bez ludzi bo w swoim sztabie nie ma nikogo kto by się tam nadawał.
  Tor motocyklowy? Za co? Gdzie? Na jakiej działce? Hahahaha.
  Szpital uratuje, oddłuży, lekarzy znajdzie? Taaaaa, jasne!
 • Tak, pani Burmistrz Bernarda Lewankowska. Wielkie brawa. Brdzie musiała dużo pracować żeby wysprzątać bałagan po byłym poprzedniku. Da radę, oby tylko zgodnie z wcześniejszymi rozmowami i obietnicami zmieniła wszystkich kierowników No i skarbnik koniecznie do ZMIANY. obecna nie sprawdziła sie. Pani Burmistrz powinna mieć skarbnika, który będzie czuł finanse, a nie jak do tej pory nie nadająca się na takie stanowisko. Obecna pani skarbnik powinna już szukać pracy. Zostało 9 dni. Pani Beniu Koniecznie Skarbnik do zmiany, dla Pani bezpieczeństwa.
 • Gratulacje Ustawa o Samorządach Gminnych ustanawia stanowisko Burmistrza nie ma tam żadnej burmistrzyni nich pani nie daje sobą manipulować, Władzą Gminy jest Burmistrz Bernarda Lewandowska- powodzenia.
 • może pani Burmistra tak jak pani ministra (bleee..) czy jednak po ludzku - pani dyrektor tak jak pan dyrektor
  Gratulacje dla nowej pani burmistrz !
 • Już lewacka nowomowa w tytule wprost wskazuje (tj. ojczyzna polszczyzna uczy poprawnie mówi się "na Ukrainie", a nie "w Ukrainie", tak też i Benia została Burmistrzem Barlinka, a nie jakąś "Burmistrzynią", bo to jest pokraczna forma narzucona Nam przez zgniły Zachód), że Lewandowska żadną alternatywą dla Krzyżanowskiego nawet nie będzie, bo to co on chciał wprowadzić pod sztandarem Agendy Gender, to ta wprowadzi dokładnie to samo pod sztandarem Agendy Feministycznej, aby Eurokołchoźnicy byli z niej dumni na pohybel Polski i Polaków.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

OPIS Restauracja w Barlinku Strzelecka ...
Sprzedam tanio hydroizolacje w płynie ju...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

News will be here
<div data-reosection>
<img style="width: 100%;" src="https://reonews.pl/public/empty.png" alt="News will be here">
</div>
News will be here
News will be here