Reklama [A3] - Barlinek Okna Artur Gubała
Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kancelaria Adwokacka
MK KOSMETOLOG
Komunikat sztabu WOŚP - wydawanie puszek.

Barlinecki Sztab XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że wydawanie identyfikatorów oraz puszek odbędzie się 11 stycznia (sobota) w BOK ul. Podwale 9 w biurze nr 103 od godz. 9.00 - 12.00.

News will be here

Zapraszam wszystkich wolontariuszy XXVIII Finału WOŚP. Proszę zabrać ze sobą torbę na puszę i serduszka.

Szef sztabu Piotr Stanisławski
tel. 095 7462 135

09-01-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Ojciec Jerzego Owsiaka już w 1945 roku zgłosił się do pracy w milicji. Zbigniew Owsiak mówił wówczas, że - robi to z zamiłowania. W kolejnych latach był on m.in zastępcą komendanta posterunku ds. polityczno-wychowawczych i naczelnikiem Wydziału II Biura Dochodzeniowo-Śledczego. Pełnił również funkcję I i II sekretarza egzekutywy POP PZPR.
  Jego żona - Maria Owsiak - również pracowała w MO, w Wydziale I Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku, i jako urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku. Brat Andrzej był członkiem Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej. Organizacja ta była paramilitarną jednostką wspierającą komunistyczną milicję. Z archiwów IPN wynika, że w czerwcu 1972 roku Andrzej Owsiak złożył uroczyste przyrzeczenie "wiernie służyć ojczyźnie w realizacji zadań, do których została powołana Ochotnicza Rezerwa MO".
 • Firma ta obsługuje wszystkie najważniejsze imprezy WOŚP i bierze udział w „konkursach ofert” na zakup sprzętu. W ciągu 10 lat Owsiak jako prezes „Złotego Melona” rozdysponował ponad 90 milionów w „usługach obcych”, dokładnie 90 026 552,79 zł.
  Zdecydowana większość z tych pieniędzy pochodzi od Fundacji WOŚP, która rokrocznie wypłaca „Złotemu Melonowi”, kilka milionów złotych na organizację „Finałów” i drugie tyle na „Przystanki Woodstock”. Tyle tylko, że „Złoty Melon” niczego nie organizuje, ale zleca usługi innym firmom. Główni i potencjalni wykonawcy usług obcych, to pięć firm rodzinnych Owsiaków. Ja już nie daję na WOŚP wolę dać tym co nie kradną a są tacy tylko nie mają wsparcia takiego jak Jureczek którego tatuś Ojciec został pułkownikiem i pracował w Komendzie Głównej Milicji Obywatelskiej. Nie każdy w Polsce ludowej mógł tak wysoko zajść od tak sobie.
 • skoro mamy wolność wybru to co się czepiasz innej opinii ? CD ... Cała struktura WOŚP i przyległych do fundacji firm pracuje w następującym cyklu: zebrać jak najwięcej pieniędzy i nie wydawać tak długo jak się da. Do dziś nie są rozliczone trzy kolejne „Finały” WOŚP, gdzie zebrano ponad 400 milionów złotych.
  Na koncie WOŚP znajduje się w tej chwili około 200 milionów nie wydanych na sprzęt pieniędzy. W tym czasie rosną odsetki w granicach 2-4 milionów, które nigdy nie idą na cele zbiórki, ale na organizację „eventów”. Wydawaniem pieniędzy zebranych przez WOŚP tak naprawdę zajmuje się „Złoty Melon” z jednoosobowym zarządem i prezesem Jerzym Owsiakiem.
 • Ty Dawidzie z opinią ch...usteczka wie kogo (Antoni Gut) pocałuj w nos. Mamy wolność wyboru i każdy decyduje samodzielnie za siebie i swoje pieniądze. Dam na kogo zechce i żadna opinia nie jest mi do tego potrzebna.
  Ty za to masz prawo do swojego zdania, swojej opinii, ale pamiętaj, że to tylko twoje zdanie i nikt po za tobą nie musi tego zdania podzielać.
 • Dzięki polityce PiS i takim pajacom jak pan niżej, z roku na rok daję coraz więcej na WOŚP, bo w odróżnieniu szanowny panie od reszty widzę efekty na własne oczy.

  W tym roku mój budżet na aukcje to 1000 zł i 20 zł do puszek.
 • 2/2
  • Samorządowcy udostępniają mu lokale, place, i inną infrastrukturę miejską lub gminną. Zachęcają dzieci do udziału w tej hucpie. Dają dotację na WOŚP, na zorganizowanie festynu lub innej imprezy. Swego czasu Lech Kaczyński, jako prezydent Warszawy przekazał na aukcję obraz będący własnością Miasta. Myślę, że jest to norma wśród samorządowców.

  • Natomiast ministerstwa i różne agendy rządowe dofinansowują WOŚP na różne przedsięwzięcia, np. na szkolenia czy warsztaty. MON np. udostępnia sprzęt wojskowy a nawet samoloty, którymi lata za darmo Owsiak albo osoby, które wpłaciły na WOŚP.

  • Media państwowe od początku za darmo robiły WOŚP reklamę i kryptoreklamę. Poświęcając na początku stycznia kilkadziesiąt godzin, w najlepszym czasie antenowym na ta reklamę.

  Mity i legendy dobre dla dzieci ale aplikowane dorosłym robią z nich durniów lub pożytecznych idiotów.
 • ciekawa opinia
  Antoni Gut

  Niektórzy kradną lub rabują tak po prostu na ulicy a inni wymyślają metody na wnuczka lub policjanta.

  Natomiast najbardziej wtajemniczeni w tym fachu jak Soros czy Owsiak kasę trzepią na tzw. miłosierdzie i dorobili się wielomilionowych fortun. Proceder z WOŚP opiera się na micie Owsiaka a jak wiemy gawiedź lubi mity i legendy a oszuści i fałszerze wiedzą jak jej to zaaplikować.

  Ciekawe w tym procederze jest zachowanie tzw. zwykłych ludzi. Dają oni dzieciom wykorzystywanym przez Owsiaka do zbierania pieniędzy, ponieważ są przekonani, że on ratuje służbę zdrowia przed zapaścią. I wcale ich nie interesuje, że to, co on przekazuje po roku od zbiórki, stanowi, tylko promil w nakładach na tzw. służbę zdrowia. Po dokonaniu uczciwej analizy nie trudno jest stwierdzić, że koszty społeczne i środki publiczne w to zaangażowane przekraczają przekazane do szpitali środki.

  Bardziej interesujące, ale i szkodliwe jest zachowanie osób pełniących funkcje publiczne. Oni znają prawdę o mechanizmie tego oszustwa, ale to demokraci. Przekazują mu składniki majątku publicznego, aby podlizać się gawiedzi, która wierzy w Owsiaka.

R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - GBS BANK
Reklama [D]
ECOVIA

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Reklama [G1]
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PROKOP I SYN
Reklama [G4]
Reklama [G5] - promocja
Reklama [G5]
Reklama [G1] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G6]
Reklama [G7] - Autopromocja ebarlinek.pl
Reklama [G7]
Reklama [G8]

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...