E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
OKNA BARLINEK
Radny Michał Antosiewicz zaprasza na spotkanie.

Szanowni Państwo, Kolejny raz chciałbym serdecznie zaprosić mieszkańców Barlinka (niezależnie od tego, do jakiego okręgu wyborczego należą), na kolejne cykliczne spotkanie w ramach pełnienia funkcji radnego w Radzie Miejskiej Barlinka, które odbędzie się w dniu 27.04.2023r., o godzinie 17:00 na pierwszym piętrze w Przedszkolu miejskim nr 1 im. J. Porazińskiej przy ul. Kombatantów 3.

Spotkanie z Państwem ma na celu poruszenie spraw związanych z Państwa oczekiwaniami, uwagami, odnośnie funkcjonowania naszego miasta. Ostatnie spotkania pokazały, że naprawdę warto rozmawiać w szerszym gronie - dzięki temu jest większa szansa na znalezienie dobrych rozwiązań.

W przypadku braku możliwości przybycia na spotkanie, uwagi, sprawy, którymi według Państwa należy się zająć, proszę kierować na email: antosiewicz @ barlinek.pl lub poprzez aplikacje !go Gmina Barlinek.

[Radny Michał Antosiewicz]

25-04-2023 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Radni bezradni. I to prawda, a władza!!!! Nigdy i nigdzie nie ma tak beznadziejnej władzy. Juz wszystko upadło. Szpital iyrzymuja na siłę do wyborów.
  • kto by pomyślał że ebarlinek stosuje cenzurę prewencyjną przez belkowanie ip. Co do radnych to nie oni sa problem ale wyborcy, którzy wybierają przydupasów ż....a z pochodzenia o którym mówiono złoto ustny a którego syn zamiast być na leczeniu krzywdził dzieci. Ta szara eminencja nadal rzadzi w Barlinku. Tak ustawiając sprawy finansowe by złoty cielec miał się dobrze a dobro gminy to temat odległy. Widać to po działaniach ze szpitalem, działkami- min stare drzewne, Hacon-em itd, Nic się nie zmieni w Barlinku puki są rodzinne układy. I nawet one nie były by problem gdyby ci ludzie rzeczywiście działali na rzecz mieszkańców a nie kilku cwaniaczków. A tak woli historii Barlinka niektóre biznesy zbudowano na kradzieży w Niemczech. Grzechy młodości. Radni poza podnoszeniem opłat nic nie wnoszą !

    Od Redakcji:
    Dzień dobry. Prosimy o więcej informacji na temat działania strony ebarlinek.pl Dochodzą do nas głosy, że spora grupa osób nie ma dostępu do strony. Sprawdzamy o co chodzi. Był moment, że nasz usługodawca hostingu - firma home.pl - blokowała sporą ilość adresów IP, które generowały zbyt wysoki i nie do końca oczywisty ruch. Być może i Pani IP zostało wciągnięte na listę.

    Przyjrzymy się sprawie. Portal eBarlinek.pl nie blokuje adresów IP swoim użytkownikom w sposób świadomy. Nie cenzurujemy także wypowiedzi, które dotyczą komentowanego materiału.

  • Radni bezradni!

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym ogrod...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy

Czy Barlinek to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

© 2009 - 2024 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklama |

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.