BARLINEK S.A.
OKNA BARLINEK
E-CHO INTERNET
KANCELARIA ADWOKAT MONIKA MALISZEWSKA
Utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku z otrzymanym zawiadomieniem o zamiarze zorganizowania zgromadzenia w dniach 20.03.-20.04.2024 r. w godz. od 7:00 do 19:00 w Barlinku przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym w następujących miejscach:

News will be here

Rondo przy stacji paliw DALL (ul. Okrętowa i Szosa do Lipian),
Skrzyżowanie ulic Gorzowskiej (Barlinek i Moczkowo) i Myśliborskiej (Moczkowo),
Skrzyżowanie ulicy Pełczyckiej i drogi wojewódzkiej nr 151.

Aktualizacja: poniedziałek, 18.03.

Na dzień dzisiejszy rolnicy będą strajkować w dniu 20-marca. Termin od 20 marca do 20 kwietnia został przez rolników zgłoszony aby nie pisać kolejnych podań.

Źródło: UM Barlinek

16-03-2024 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Wresław ależ ty bełkoczesz
 • Rolnicy mają rację walczą w imieniu Nas wszystkich byśmy zamiast zdrowego mięsa i zdrowej żywności nie jedli robaków, których fabrykę Unia wybudowała już pod Gorzowem na 2 tys. ton. Walcz ą również o swój byt ponieważ celem unijnych działań jest zlikwidowanie gospodarstw rolnych i utworzenie latyfundiów jak na Ukrainie. Stąd podatki od CO2 wydzielanego przez bydło i inne debilizmy unijnych Jachir. Ograniczanie CO2 na które człowiek ma niewielki wpływ to duszeni świata roślinnego - roślinom do oddychania potrzebny- niezbędny CO2 w zamian produkują Tlen i magazynują węgiel jako energię. Wszyscy poprzyjmy Rolników by nas w przyszłości nie tresował knutem jakiś Helmuth.
 • Ludzie jak w was może być tyle jadu.Brak wyrozumiałości i rozumienia problemu który dotyczy wszystkich w kraju i dlaczego jest strajk.Obelgi,wyzwiska i zastraszanie to słabe ludzie.Niestety widać jak bardzo mamy niedoinformowany naród i wrogo nastawionych na siebie ludzi.Najlepiej moderator niech wyłączy komentarze bo tego nie da się czytać i wstyd mi za was ludzie.
 • Ciekawe kto z tych rolników zapłaci ludziom, którzy przez ich wymysły nie mogą zarobić na chleb ... sami głosowali na pisowców, a teraz im źle. jak im tak źle to niech nie biorą dopłat dziady jedne...
  Poza tym każdego jednego skur... pociągnąłbym do odpowiedzialności jeżeli jakaś kartka nie dojedzie z pomocą do potrzebującego.
  W żniwa trzeba na pola tym idiotom wjechać i również protestować ...banda krusowców ...
 • Niech się rolniczki nie posrają.
 • Nie no super ,trzeba pomyśleć,o tych którzy nie mogą spóźnić się do pracy.Najlepiej robić utrudnienia.Moze trzeba było trochę pomyśleć i zablokować przynajmniej jedno rondo.Ale po co ,niech ludzie wyzywają i mają problemy ,co to rolników obchodzi .luzik,grunt ,to się nie przejmować
 • Ochydne wieśniaki i złodzieje . Okropni ludzie
 • Proste chłopstwo to i proste, płytkie stosuje sposoby... W Brukseli pewnie pękają ze śmiechu z tych protestów !! co ich obchodzi blokada gdzieś na zaścianku Europy - oni w spokoju klepią kolejne bzdurne dyrektywy
 • Gdy chcę zrobic wjazd na posesję to muszę zapłacić opłatę do Zarządu Dróg Wojewódzkich za zajęcie pasa drogowego - ok. 1000 zł/doba.... czyli lepiej jest zgłosić zgromadzenie i w tym czasie utwardzić lub wybudować zjazd na posesję za darmoszkę... Takie to proste??? czyli kazdy może robić co chce???
  ROLNICY - nie utrudniajcie życia tym, którzy was popierają bo to się odwróci przeciw wam!!! Protestujcie i uprzykrzajcie życie ludziom decyzyjnym, blokujcie urzedy i ministerstwa a nie dojazd do szkół, pracy czy szpitala !!!
 • Jak głosowali na PIS to niech teraz PiS im pomoże. To nie jest kwestia teraźniejszego czasu. To są 8 letnie rządy poprzedniej nieskazitelnej władzy. A zboża które nasi świetni rolnicy uprawiają czy jest napewno takie zdrowe. Zapoznajcie się do czego używają Randapu. W innych krajach jest zakazany a u nas w dalszym ciągu go stosują a to na chwasty a to do dojrzewania rzepaku … dla ciekawych proszę wpisać w internet „ ile randapu zawiera rzepak”I jeszcze te protesty przez które to my jesteśmy karani. Zwykły przedsiębiorca dotacji nie dostaje i musi sobie sam radzić z problemami. A rolnicy co roku dotacja za ha i jeszcze jest źle.

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
GBS BANK
MARAL - HURTOWNIA BHP

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

W związku z rozwojem naszej firmy poszuk...
Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIAST” w Barl...
Wykonuje usługi w zakresie transportu os...
Wykonujemy usługi w zakresie transportu ...

Sondujemy


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Ostatnie komentarze

Firmy

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach itp.

MRS ENGLISH - Język Angielski w małych grupach.Klasy 5 - 7, egzamin 8-klasisty, dorośli.

Usługi elektryczne ELEKTRYK

Działamy w branży elektrycznej i monitoringu Wykonujemy: - Instalacje elektryczne - Instalacje fotowoltaiczne - monitoring ...

GEO-INWEST geodeta

wachlarz naszych usług: - Obsługa geodezyjna inwestycji - Tyczenie hali - Tyczenie budynku - sporządzanie map do celów proje...

Najczęściej czytane

Jak pomóc starzejącemu się społeczeństwu?

Jak pomóc starzejącemu się społe...

Statystyki wskazują, że w krajac...

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - 7 pozycja Zmarzlika

XIV Memoriał Edwarda Jancarza - ...

W niedzielne popołudnie na gorzo...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

News will be here
<div data-reosection>
<img style="width: 100%;" src="https://reonews.pl/public/empty.png" alt="News will be here">
</div>
News will be here
News will be here