REKLAMA [B] - Serwis Rowerowy
Reklama [A] - E-cho - 2020
Reklama [J] - GBS BANK
Szpital zawiesza przyjmowanie pacjentów na oddział dziecięcy.

Do końca tego roku na Oddziale Dziecięcym barlineckiego szpitala nie będą przyjmowani pacjenci. Powodem jest brak wykwalifikowanej kadry lekarskiej.

Na dzień dzisiejszy na oddziale pracuje jeden lekarz, który każdego miesiąca pod opieką ma kilkadziesiąt dzieci.

Jak poinformował prezes Szpital Barlinek Sp.z.o.o. Marek Stankiewicz, trwają poszukiwania lekarzy, tak aby od przyszłego roku sytuacja wróciła do normy.

Oddział Dziecięcy może przyjąć jednocześnie kilkunastu młodych pacjentów. Aby móc zapewnić im odpowiednią opiekę potrzebnych jest co najmniej dwóch lekarzy. Obecnie jest jeden, który musi połączyć pracę na oddziale noworodków.

Informacją istotną jest to, że oddział noworodków pracuje i będzie pracował normalnie.

01-10-2019 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Zwolnijcie Jaworską to doktor Tomasz SZATKOWSKI wróci
  • Zwolnijcie Jaworską to doktor Tomasz Szabłowski wróci
  • Prezesowi to są potrzebne, ale głosy wyborców, żeby robić karierę polityczną. Pytanie jak rządził w Stargardzie. Ślad za Gminy śpi... A społeczeństwu szpital krok po kroku będą zamykać. Jesteście udziałowcami, a gdzie Wasz człowiek który by kontrolował wydatki szpitala ??? Byłemu prezesowi dziękowali, a rozliczyl go ktoś?? Lekarze chcą pracować i to młodzi, byli zarówno na wewnętrznym jak i na dziecięcym, ale tu się stawia na emerytów... młodych prężnych szpital się pozbywa. \"MATKA KRÓLOWA\"trzęsie szpotalem, mlodych się pozbywa ,a człowieka ma za nic....
  • Prezesowi to są potrzebne, ale głosy wyborców, żeby robić karierę polityczną. Pytanie jak rządził w Stargardzie. Ślad za Gminy śpi... A społeczeństwu szpital krok po kroku będą zamykać. Jesteście udziałowcami, a gdzie Wasz człowiek który by kontrolował wydatki szpitala ??? Byłemu prezesowi dziękowali, a rozliczyl go ktoś?? Lekarze chcą pracować i to młodzi, byli zarówno na wewnętrznym jak i na dziecięcym, ale tu się stawia na emerytów...
  • Cba masz dobre dane, obserwując brak ruchu w działaniach poszukiwań lekarzy - na stronie szpitala, na fb ani na stronie Gminy Barlinek - nie ma żadnych informacji o poszukiwaniu lekarzy do szpitala w Barlinku czyli nie szukają. Też mam "czuja" że zamkną wszystkie oddziały i zrobią tylko to co daje kasę; opieka staruszków. A mieszkańcy niech się martwią gdzie udać się do szpitala.
  • Moze czas najwyzszy zmienic dyrektora,bo najlepsi lekarze miejscowi omijaja Jaworska z daleka,a specjalisci w swoim fachu sami odchodza do innej pracy,a reszte niewygodnych ludzi dla siebie(dobrych fachowcow,ktorzy maja wiedze)sama zwalnia.Takze lekarze ktorzy dojezdzaja z innych miast nie wytrzymali w naszym szpitalu atmosfery I mo..... Jaworskiej.Moze w koncu ktos powie co tam sie dzieje. W takim tempie a zamykaniem odzzialow na miejscu szpitala bedzie hotel "w uroczym miejscu"a my mieszkancy bedziemy dojezdzac do szpitala w Gorzowie, Choszcznie lub do Pyrzyc.
  • udziały na Gmina Barlinek 80 % i powiat 20 %
  • Mój syn dziś ma 23 lata jako niemowlak i kilkulatek był częstym bywalcem dziecięcego . Jakby nie patrzeć latka mijają , a my mamy sentyment do pracowników i tego oddziału do dziś , każdy pobyt miło wspominamy . Nawet dziś gdy zajdzie potrzeba pobrania krwi korzystamy z dziecięcego oddziału bo niestety w laboratorium jest to niewykonalne.
  • A ktos z was wue kto ma udzialy szpitala?Bo wiem napewno ze bylo cos takiego jak udzialy ....wtedy bedzie wiadomo komu zalezy i na czym.
  • Jaworska jest dyrektorem od spraw związanych z pracownikami
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [C]
Reklama [C] - Meble BRW
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [D1] - Gryf Stone
Reklama [E]

Dom o powierzchni 100m2 oddany do użytku...
Oczekujemy: • Minimum rocznego doświadc...
Kupię każdą ilość ślimaka winniczka. ...
Działka położona w cichej i malowniczej ...
Zapraszam na sesje zdjęciowe.Chętnie uwi...
Kupię kawalerkę (mieszkanie) w Barlinku...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - PIOTR STANISŁAWSKI
Reklama [G3]
Reklama [G3] - Meble design
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G5] - STARA GALERIA
Reklama [G6]
Reklama [G6] - ABS
Reklama [G7]
Reklama [G7] - Pomoc drogowa
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.PL
Reklama [G10]
Reklama [G10] - MEBLE-4YOU.PL
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP
Reklama [G12]
Reklama [G12] - Cudeńka Nikola Burzyńska
Reklama [G13]

Ostatnie komentarze

Firmy

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA, Marlena Mazukiewicz

Oferta naszej Pracowni Psychologicznej obejmuje zakres szeroko rozumianego orzecznictwa pracy i psychologii transportu. Posiadam...

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje młoda kobieta.

Tragiczny wypadek w Wierzchnie. ...

Do wypadku doszło około godziny ...