Reklama [G] Salon Kosmetyczny Femina
Reklama [A] GBS Bank - Znajoma lokata
Komitet Wyborczy Wyborców S.O.S. dla Powiatu przedstawia kandydatów na Radnych do Rady Powiatu Myśliborskiego.

Komitet Wyborczy Wyborców S.O.S. dla Powiatu przedstawia kandydatów na Radnych do Rady Powiatu Myśliborskiego. Zadbajmy o godne miejsce Barlinka w Powiecie. Głos oddany na kandydatów KWW S.O.S. dla Powiatu nie będzie głosem straconym.

Lista nr 11. Skuteczni, odpowiedzialni, samorządni.

Połączył nas wspólny cel – sprawny powiat. 21 października 2018 roku. Idziemy do wyborów. Prosimy o Państwa głosy.

Józef Jerzy Faliński - lat 72, przez 20 lat radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego, były burmistrz Barlinka oraz marszałek województwa. Ukończył politologię na Uniwersytecie Wrocławskim.

SAMORZĄD, GOSPODARKA,PRAWORZĄDNOŚĆ
O jaki samorząd powiatowy walczymy:
- normalny, dla ludzi a nie dla zaspakajania żądzy władzy;
- sprawnie rozwiązujący problemy mieszkańców,
- bliski obywatelom;
- gotowy służyć społeczeństwu, a nie zarządom partii;
- utrzymujący stały kontakt z mieszkańcami ,
- bez podziałów;
- organizujący współpracę samorządów lokalnych, gospodarczych i organizacji pozarządowych;

Iwona Bogusław - Wiek: 41 lat. Mężatka. 2 dzieci. Rodowita Myśliborzanka, od ponad 20 lat mieszkanka Barlinka. Wykształcenie wyższe, ukończone studia na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Filologia Polska. Od ponad 20 lat wraz z mężem działająca w branży hotelowej, współwłaścicielka „Hotelu Barlinek Sp. z o.o.”. Od 2 lat zarządzająca małą kawiarnią „Feel Good cafe”, serwującą zdrowe potrawy i desery dietetyczne. Miłośniczka książek, muzyki jazzowej oraz klasycznej, sportu i zdrowego stylu życia. Przez ponad 10 lat solistka miejscowego Chóru Halka.

BEZPIECZNA RODZINA, PRZYJAZNA SZKOŁA
Podczas swojej pięcioletniej kadencji chciałabym:
- Wspierać rodziny wielodzietne i matki samotnie wychowujące dzieci,
- Zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły,
- Zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w szkole. Zero tolerancji dla dopalaczy, narkotyków, hejtu i przemocy internetowej,
- Doposażyć klasy szkolne i świetlice w nowoczesne sprzęty,
- Zwiększyć ilość bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych, dla dzieci i młodzieży,
- Zwiększyć liczbę godzin, sportowych zajęć pozaszkolnych,
- Zwiększyć nakłady finansowe dla szkolnych oraz miejskich bibliotek,
- Propagować czytanie książek wśród dzieci i młodzieży,

„Dobra szkoła nie produkuje geniuszy, tylko zdrowe i świadome społeczeństwo”.

Radosław Kłoda - Lat 48, wykształcenie wyższe, miłośnik i opiekun przyrody. Wyczulony na problemy ludzi wykluczonych i z marginesu społecznego.Od zawsze związany z ziemią barlinecką.

BEZPIECZEŃSTWO,ZDROWIE,INWESTYCJE
Jestem przekonany, że bezpieczeństwo jest podstawą egzystencji każdego z nas i dlatego dołożę wszelkich starań, abyśmy czuli się bezpieczni na każdej płaszczyźnie życia. Chciałbym zająć się modernizacją i remontem dróg, usprawnieniem pracy Wydziału Komunikacji Starostwa, aby wyeliminować wielogodzinne kolejki w oczekiwaniu na załatwienie najdrobniejszej sprawy. Zrobię wszystko, aby budżet naszego powiatu służył nam – mieszkańcom, a ponoszone wydatki, były jak najbardziej racjonalne i adekwatne do potrzeb, dlatego jestem za wdrażaniem budżetu obywatelskiego.

Ewa Kołtunowska - Mam 29 lat, ukończyłam studia pedagogiczne, mieszkam w Barlinku. Jestem kierowcą międzynarodowym. Mam córkę.

PRAWA MŁODZIEŻY, PRAWA KOBIET
Młodzi ludzie, moi rówieśnicy, tak jak ja borykają się z wieloma problemami. Dowiadują się, że wiele lat nauki, zdobyte wykształcenie, niczego nie gwarantują. Z zawodu jestem pedagogiem. Widzę zagrożenia jakie czyhają na młodych we współczesnym świecie. Tylko profilaktyka, odpowiednia edukacja i współpraca wszystkich, może spowodować zmniejszenie sytuacji patologicznych w wielu domach. Jestem kierowcą międzynarodowym wielkiej ciężarówki. Potrafię nią bezpiecznie i pewnie kierować. Tak samo jako radna mogę dążyć do bezpiecznego i skutecznego rozwiązania naszych wspólnych problemów. Chcę aby w naszym powiecie było tak pięknie, kolorowo i wesoło jak w wielu miejscach Europy, które odwiedzam jadąc "swoim tirem".

Marek Dmytruszewski - Urodzony w Barlinku, w październiku 1965 roku. Wykształcenie: wyższe, ekonomiczne. Ponad 26-letnie doświadczenie zawodowe, związane z samorządem terytorialnym. (Praca w Urzędzie Miasta i Gminy w Barlinku, Starostwie Powiatowym), Żonaty, jedno dziecko. Cenię szczególnie kompetencje niezależnie od wykonywanej pracy, uczciwość, skuteczność i życiowe doświadczenie.

PRZYJAZNY POWIAT,SPRAWNA ADMINISTRACJA
Dobrze znam problemy samorządu powiatowego i gminnego. Mam świadomość, że powiat powinien być postrzegany jako kompetentna instytucja, zarządzana w sposób klarowny i skuteczny. Z przykrością zauważam, że powiat jako jednostka samorządu jest zbędna dla mieszkańców. Wynika to z faktu, iż obecnie rządzący skupiają się na wewnętrznych sporach, ciągłych przepychankach, prywacie. Od nas wszystkich zależy czy powiat w dalszym ciągu będzie instytucją skupioną na swoich sprawach, pogrążoną w wewnętrznych kłótniach i sporach, zapominając całkowicie o mieszkańcach i ich sprawach. W ostatnim czasie, po wprowadzonych zmianach okręgów wyborczych, Barlinek stracił w znacznym stopniu wpływ na podejmowanie decyzji. Świadczy to o sposobie uprawiania polityki na szczeblu powiatu. Powiat stał się areną walk partii politycznych. Nikt chyba nie przejmuje się problemami mieszkańców.

Krzysztof Wolski - Lat 58. Mieszkaniec Barlinka od urodzenia. Wykształcenie wyższe, administracyjne. Emeryt .Ostatnie zatrudnienie - Komendant Komisariatu Policji w Barlinku, stopień służbowy - komisarz. Społecznik działający na rzecz Barlinka. Od roku 2006 Prezes Klubu Szachowego LASKER Barlinek (organizator Międzynarodowych Turniejów Szachowych im. Emanuela Laskera).Prezes Związku Dzieci Wojny i Kombatantów RP w Barlinku, największej organizacji społecznej działającej na terenie Barlinka.

POMOC SPOŁECZNA,PAMIĘĆ HISTORYCZNA
Niezbędne jest zabezpieczenie właściwej realizacji polityki społecznej, w tym pomocy rodzinom najuboższym, osobom wykluczonym społecznie. Wsparcie gminnych jednostek w objęciu kompleksowymi programami terapeutycznymi dzieci i młodzież z autyzmem, upośledzeniem umysłowym i innymi zaburzeniami rozwoju. Stworzenie samorządowego programu mieszkaniowego. Poprawa bytu seniorów, w tym kombatantów RP (wsparcie finansowe i rzeczowe). Wspieranie organizacji społeczno - patriotycznych, mających na celu przypominanie i propagowanie historii Polski, w szczególności II wojny światowej. Właściwe uhonorowanie ostatnich żywych kombatantów II wojny światowej. Poprawa bezpieczeństwa na terenie Barlinka i powiatu myśliborskiego. Uzupełnienie etatów Komisariatu Policji w Barlinku. Czas na rozwój powiatu myśliborskiego.

Martyna Swat - Wiek: 27 lat. Inżynier Ochrony Środowiska, specjalista do spraw BHP, Zaraz po studiach pracowałam w Urzędzie Marszałkowskim woj. zachodniopomorskiego w Wydziale Ochrony Środowiska. Przed rokiem postanowiłam na dobre powrócić do swojej małej ojczyzny i rozpoczęłam pracę w Oddziale Terenowym WORD w Barlinku. Motocyklistka, miłośniczka sportów wodnych, MTB, dobrej książki, muzyki, pszczelarstwa i spędzania czasu na łonie natury. Cechuje mnie zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków, duża świadomość otaczającej nas rzeczywistości i istniejących problemów, energiczność oraz chęć do działania.

EKOLOGIA, INNOWACJE, BEZPIECZEŃSTWO, POWIAT DLA MŁODYCH
Swoją przyszłość wiążę właśnie z Barlinkiem, dlatego postanowiłam zostać radną naszego powiatu. Chcę być głosem młodych w naszej radzie. Móc wspierać słuszne inicjatywy, a także swoimi działaniami sprawić, by nasz powiat był idealnym miejscem do życia.

[Artykuł sponsorowany]

08-10-2018 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Prosto z galerii

TEMPERATURA
X DZIŚ X JUTRO X POJUTRZE
x x 18o x
  X X
Wiatr: 7 km/h X 17o 6o X 15o 12o X 20o 12o
Reklama [B]
Reklama [B1] Meble BRW
Reklama [C]
Reklama [C1]
Reklama [C1] - Zachodniopomorskie Małe Skarby
Reklama [D1]
Reklama [D1] Usługi BHP Maciej Olejnik
Reklama [D2]
Reklama [D2] - Autoreklama
Reklama [D3]
Reklama [D3] PH. MARAL - Artykuły BHP

Ogłoszenia

Mam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe pr...
Kawalerka ( umeblowana) w Pełczycach do ...
Kurtka zimowa Zara dziewczynka rozmiar ...
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eko-Anwa,...
Mam do zaoferowania działkę o powierzchn...
SINNPLUS ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE S...
NEONET S.A. jest dynamicznie rozwijającą...
Mieszkanie / pokoje do wynajęcia. Spokoj...
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale...
Oferuję zbiorniki betonowe, ekologiczne ...
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D4] Viviamo Magdalena i Karolina Śliż
Reklama [D6] Inter-Com Łukasz Wrona
Reklama [D7] Błękitne okna - biuro podróży
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D8] Sklep Zoologiczny PTP
Reklama [D9] DJ Piotr - Piotr Stanisławski
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D10] Gabinety na Staromiejskiej
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D11] Restauracja Stara Galeria
Reklama [D12] ABS Andrzej Binkowski
Reklama [D13] RACHUNEK S.C. Biuro Rachunkowe
Reklama [D17] Kwiaciarnia ''Centrum'' Roman Ślaź

Sondujemy

Czy weźmiesz udział w Wyborach Samorządowych?

TAK
NIE
NIE WIEM

Kalendarz wydarzeń

październik, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011

Mapa miasta

Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Tyszkiewicz - Obst LL.M.

Porady prawne na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria znajduje się w Pełczycach. Radca Prawny Beata...

Salon kosmetyczny Femina

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Salonu Kosmetycznego "FEMINA", w którym oferujemy pełną gamę zabiegów ...

Gabinety na Staromiejskiej

W Gabinetach na Staromiejskiej oferujemy usługi lekarskie z interny oraz medycyny rodzinnej. Na wizyty w zakresie chorób wewnętr...

Ostatnie komentarze

Partner [A]

Parnter [B]


Login:

Hasło:


Nowe konto
Partner [C]

Partner [D]

Partner [E]

© 2009 - 2018 ebarlinek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.RegulaminPolityka prywatności - RedakcjaReklamaArchiwalna wersja portalu

 

Redakcja portalu ebarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników, a także za treść nadesłanych materiałów i publikowanych reklam.

 

Bezpieczeństwo          Statystyki         Certyfikat SSL