Reklama [A] - E-CHO
Reklama [B] - Kasacja pojazdów
Reklama [J] - GBS BANK
Najlepsi bukmacherzy online

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sektorów szeroko pojętej branży rozrywkowej. Coraz więcej osób kuszonych przez wizję wielkich wygranych próbuje swoich sił obstawiając zakłady. Wraz z popytem rośnie także podaż, a co za tym idzie na rynku pojawia się coraz więcej operatorów.

Sytuacja ta sprawia, że gracze zadają sobie pytanie – który bukmacher jest najlepszy i gdzie najlepiej założyć konto? Wraz z portalem Gram Grubo, który porusza tematykę zakładów bukmacherskich spróbowaliśmy odpowiedzieć na to pytanie.

Gra internetowa u bukmachera

Rozwój technologii sprawił, że obecnie najczęstszą formą obstawiania zakładów jest robienie to drogą internetową. Działalność stacjonarna powoli „odchodzi do lamusa” a prym wiedzie właśnie obstawianie online. Na polskim rynku zakładów wzajemnych jest obecnych kilkunastu operatorów, a ich największy rozkwit przypadł na ostatnie 4 lata. Tylko kilku z nich posiada punkty stacjonarne na terenie Polski, co tylko pokazuje jak mocno promowana jest działalność internetowa. Wybór wśród kilkunastu podmiotów stanowi dla klientów spory problem, ponieważ nie każdy dokładnie wie, czym cechują się poszczególni operatorzy. Spróbowaliśmy odpowiedzieć na najważniejsze pytania z tym związane.

BETFAN najlepszym bukmacherem online

Za najlepszego obecnie bukmachera online można z całą pewnością uznać BETFAN, czyli operatora obecnego na polskim rynku od stosunkowo niedawna, bowiem od 2019 roku.  BETFAN przebojem wdarł się do ścisłej czołówki polskich operatorów i błyskawicznie zyskał sobie ogromną rzeszę fanów. Stało się to za sprawą bardzo dobrze przygotowanej oferty a także wyjątkowego podejścia do klienta. BETFAN każdego ze swoich użytkowników traktuje jak kolegę, co pozwala na zatarcie granicy na linii bukmacher – gracz. Oczywiście niezwykle ważna jest także całościowa oferta, wśród której bardzo ważnym elementem jest bonus powitalny. W BETFAN składa się on z dwóch części – bonusu od pierwszych trzech wpłat do kwoty 3000 zł, a także wyjątkowego na rynku zakładu bez ryzyka do kwoty 100 zł. Dlaczego bonus ten jest wyjątkowy? Ano za sprawą tego, że gracz absolutnie nic nie traci w razie przegranej, ponieważ obstawiając kupon za 100 zł otrzymuje zwrot stawki na konto główne. Oznacza to, że klient od razu może wypłacić swoje środki bez konieczności obrotu, co jest wyjątkiem w Polsce.

Inni operatorzy godni uwagi

Poza BETFAN, wśród najlepszych polskich bukmacherów bez wątpienia można wymienić takie firmy jak Totolotek, TOTALbet oraz STS. Totolotek i STS są firmami doskonale znanymi wśród większości klientów ze względu na swoje ogromne doświadczenie.

Totolotek jest najstarszym bukmacherem w Polsce, a swoje usługi świadczy od 1992 roku, kiedy to powstały pierwsze punkty stacjonarne. To już wtedy Totolotek zaszczepił wśród graczy znajomość swojej marki, a dzięki dobrze skrojonej ofercie nadal trafia w gusta graczy. Podobnie jest w przypadku STS, który jest zdecydowanie najbardziej popularnym bukmacherem w Polsce. Działalność stacjonarna, internetowa, a także wyjście z ofertą poza granice kraju pokazuje, jak szybko rozwija się projekt tej firmy. Bardzo dobra oferta, bonus powitalny i promocje świadczą o przywiązaniu wysokiej uwagi do potrzeb klienta. Jeśli o potrzebach klientów mowa, to w te ramy doskonale wpisuje się również TOTALbet, czyli bukmacher obecny na polskim rynku od 2018 roku. Wyróżnia się on na tle konkurencji bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym, w którym na szczególną uwagę zasługuje najwyższy na rynku bonus bez depozytu, który oznacza darmowe środki na grę od bukmachera za samą rejestrację.

20-07-2020 Redakcja

Portal eBarlinek.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • na ile wycenić ...upadek kaczyzmu ,obłudę sasinizmu i prawdomówność pinokia vel morawiecki
R EK L A M A

Prosto z galerii

Barlinek, Polska
Reklama [D]
Reklama [C] - PW. JANEX
Reklama [D1]
Reklama [E]

Ogłoszenia - dodaj za darmo!

Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod ele...
Barlinecki Ośrodek Kultury poszukuje pra...
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sondujemy

Jakie rozwiązania powinny być zastosowane na przejściach dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku w celu poprawy ich bezpieczeństwa?

Przejścia dla pieszych na ul. Niepodległości przy Rynku są bezpieczne, a obecnie zastosowane rozwiązania są wystarczające i nie potrzeba ich zmiany.
Należy zastosować wyniesienia przejść aby spowolnić przejazd przez pasy.
Należy zastosować dodatkowe oświetlenie przejść dla pieszych.
Należy zastosować aktywne podświetlenie przejść dla pieszych. Aktywne podświetlenie przejścia dla pieszych polega na tym, że pieszy, który zbliża się do takiego przejścia, jest w pewnej odległości wykrywany przez czujnik i wtedy przejście uruchamia dodatk
Reklama [G1]
Reklama [G1] - VIVIAMO
Reklama [G2]
Reklama [G2] - DJ Pitersound
Reklama [G3]
Reklama [G4]
Reklama [G5]
Reklama [G6]
Reklama [G7]
Reklama [G8]
Reklama [G8] - VIRTUALNETIA.COM
Reklama [G9]
Reklama [G10]
Reklama [G11]
Reklama [G11] - USŁUGI BHP

Ostatnie komentarze

Firmy

Kasacja pojazdów - autopomoc.

KASACJA POJAZDÓW- odbiór auta od Klienta GRATIS,- również ż miejsca wypadku,- wystawiamy dokumenty kasacyjne do wyrejestrowania,...

Pokoje / mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie 70m2. Dwie sypialnie - 5 osobowa z balkonem oraz 3 osobowa. Każda posiada tv, osobna duża kuchnia oraz łazienka z wc ...

Helowe Barlinek - Party shop, balony z helem, art. dekoracyjne n...

Helowe Barlinek to miejsce, w którym zaopatrzysz się w artykuły z szeroko pojętej branży artykułów dekoracyjnych. Specjalizujemy...

Najczęściej czytane

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktualizacja 21:20]

Akcja CBŚP na 1-go Maja. [Aktual...

Około godziny 18 na ulicy 1-go M...

Postępują prace przy budowie ul. Zielnej

Postępują prace przy budowie ul....

19 maja rozpoczęły się prace zwi...

68 kandydatów do Rady Miasta. Pełna lista.

68 kandydatów do Rady Miasta. Pe...

21 października 2018 roku odbędą...

List intencyjny w sprawie budowy drugiego etapu obejścia podpisany.

List intencyjny w sprawie budowy...

W Barlinku oficjalnie otwarto dz...

Tragiczny wypadek na drodze do Krzynki.

Tragiczny wypadek na drodze do K...

Do kolejnego dziś wypadku doszło...